Wszyscy widzieli jej występ w Opolu, nikt nie miał pojęcia o jednej rzeczy. Właśnie na jaw wyszła prawda o Viki Gabor

Wszyscy widzieli jej występ w Opolu, nikt nie miał pojęcia o jednej rzeczy. Właśnie na jaw wyszła prawda o Viki Gabor Źródło: TRICOLORS/East News

Viki Gabor błyszczała podczas tegorocznego festiwalu w Opolu. Ubrana w ozdobiony błyszczącymi kamieniami garnitur zachwycała widzów, którzy śledzili jej występ przed telewizorami. Teraz okazuje się, że młoda artystka po koncercie wyjawiła wielki sekret. Nikt się nie spodziewał takich informacji.

Viki Gabor, zwyciężczyni zeszłorocznej Eurowizji Kids wydała niedawno swoją debiutancką płytę. Album „Getaway (Into My Imagination)” już teraz okazał się wielkim sukcesem. Młoda artystka dzięki niemu zyskuje coraz większą popularność na świecie. Weekend jej fani mieli szansę zobaczyć ją podczas festiwalu w Opolu, to właśnie tam, zdradziła swój sekret. Niewiele osób wiedziało o tym, co dzieje się w życiu młodej piosenkarki. 

Viki Gabor otrzymała wyróżnienie podczas Opola

Viki Gabor była najmłodszą uczestniczką festiwalu, która wystąpiła już pierwszego dnia w Opolu. Tego dnia oprócz niej na scenie pojawili się: Cleo, Marcina Sójkę, Alicję Szemplińską, Kamila Bednarka i Sanah. Młoda piosenkarka po swoim występie została nagrodzona podwójną platynową płytą za swój singiel "Superhero". Po koncercie Viki Gabor udzieliła wielu wywiadów, podczas jednego z nich zdradziła zaskakujące wiadomości. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Viki Gabor wyjawiła prawdę 

Podczas rozmowy z dziennikarzem "Faktu" Viki Gabor została zapytana, czy już miała szansę pojawić się w szkole. Młoda wokalistka wyznała, że nie była na rozpoczęciu roku szkolnego. Viki zdradziła, dlaczego nie była obecna na rozpoczęciu pierwszego września. Wyjawiła też więcej na temat swojej szkoły i nauczycieli. 

- Nie miałam jak. Miałam bardzo dużo zajęć muzycznych, ale mam bardzo fajną szkołę i nauczycieli, którzy mi pomagają i nie mają z tym żadnego problemu. Mam też indywidualny tok nauczania, z którym bardzo dobrze sobie radzę i jest bardzo fajnie - wyznała Viki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zakaz, który rozwścieczył Polaków, już nie obowiązuje. Mamy potwierdzenie

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Pilny komunikat do wszystkich Polaków. Sytuacja lada moment będzie krytyczna

Co więcej, Viki Gabor może cieszyć się tym, że zarówno jej rówieśnicy i nauczyciele bardzo ją wspierają. Piosenkarka jest zadowolona, że może liczyć na ich pomoc, nawet gdy więcej czasu poświęca na swoją karierę niż naukę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ludzie wyszli na ulice, mają dość, zebrali się pod Pałacem Prezydenckim. O co chodzi?
  2. Pszczoły mają lek na nowotwory. Zaskakujące wnioski naukowców
  3. Bardzo smutne wyznanie Hanny Gronkiewicz-Waltz. Usłyszała od lekarzy porażającą diagnozę
  4. Tragedia w północnej Polsce. Umierał na oczach rodziny, wielki ból
  5. Ogromna wpadka gwiazdy TVP na festiwalu w Opolu. Wszyscy patrzyli tylko na jej nogi, dramat
  6. Przenigdy nie wkładaj 3 rzeczy do zmywarki. Skutki mogą być koszmarne

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News