Szef TVP się wygadał! Viki Gabor wygrała Eurowizję ponieważ miała wyjątkową cechę

Szef TVP się wygadał! Viki Gabor wygrała Eurowizję ponieważ miała wyjątkową cechę Źródło: pikio.pl

Viki Gabor nadal jest na językach społeczeństwa i mediów. Ostatnio na jej temat wypowiedział się prezes TVP, jego wypowiedź jest bardzo zaskakująca. Mężczyzna twierdzi, że zna cechę, która pozwoliła dziewczynie osiągnąć sukces.

Viki Gabor i jej występ na Eurowizji jest w ostatnim czasie numerem jeden wśród artystów. Wszyscy mówią o tej młodej piosenkarce. Może ona się pochwalić wielkim talentem wokalnym. Z łatwością poradziła sobie podczas konkursu - widać, że na scenie Viki Gabor czuje się, jak ryba w wodzie. Komentarze na jej temat się nie kończą. Wszyscy są zachwyceni występem młodej artystki. Jednak ostatnio wypowiedź Jacka Kurskiego wywołała wiele emocji.

Podczas 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który odbył się pod koniec listopada w Gliwicach, Viki Gabor "zmiotła ze sceny" rywali. Chociaż konkurencja była duża, bo w zmaganiach udział wzięli reprezentanci aż 19 krajów, młoda artystka okazała się najlepsza. Jej występ powalił oglądających. Nastolatka z Polski odniosła ogromny sukces, a tym samym wypromowała nasz kraj. Był to moment przełomowy w życiu dziewczyny, gdyż otworzył jej wszystkie furtki, aby osiągnąć zniewalający sukces i szczyt kariery.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Viki Gabor ma cechę, która pozwoliła jej wygrać

Do tej pory gratulacji nie ma końca. Wiele wybitnych specjalistów w branży muzycznej zawarło już głos w sprawie Viki Gabor. Społeczeństwo jest zachwycone, a komentarzy na jej temat nie brakuje. O młodej artystce mówił również prezes zarządu Telewizji Polskiej, Jacek Kurski, w rozmowie z "Super Expressem". Zdradził jaka jest prawdziwa przyczyna sukcesu 12-latki.

Viki Gabor swoją wygraną w konkursie, zrobiła coś historycznego. Polska to jedyny kraj, który zdobył taką wygraną dwa razy z rzędu. Prezes Jacek Kurski w rozmowie z "Super Expressem" zdradził, że jego zdaniem sukces nastolatki tkwi w jej transgraniczności! Nie ma wątpliwości, że 12-latka przekraczaj granice i łączy pokolenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż czuł, że żona go zdradza. Wrócił wcześniej z pracy, przyłapał ją. Kompromitujące wideo wstawił do sieci
2. Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

Viki Gabor przyczyniła się do odbudowy siły TVP

- Przyłączam się do tych wspaniałych gratulacji. Historia dzieje się na naszych oczach, dlatego że nie mamy kompleksów. Kiedy zostawałem prezesem telewizji, obiecałem odbudowę siły i prestiżu TVP. To podwójne, rok po roku, zwycięstwo w Eurowizji jest esencją i kulminacją tej odbudowanej pozycji. Trzy lata temu nie było Polski w ogóle w Eurowizji Junior. Poprzednicy byli dumni, że wycofali nas z tego. Moją pierwszą dobrą decyzją był powrót do tego - stwierdził Jacek Kurski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Przybylska musiała zostawić swojego pierwszego męża. Mało kto wie, o smutnej prawdzie, którą skrywał ich związek
  2. Joanna Koroniewska bez ogródek o Katarzynie Dowbor. Napisała wprost, co myśli o teściowej
  3. Spod gruzów wyciągali kolejne ciała dzieci. Potwierdziły się tragiczne doniesienia dot. ofiar śmiertelnych po wybuchu na południu Polski
  4. Nowotwór NET jest wyjątkowo podstępny i niebezpieczny. O jego istnieniu nadal wie niewiele osób
  5. Niebawem emerytury na pół gwizdka. ZUS nie owija w bawełnę - nie ma co liczyć na przyzwoite emerytury

źródło: se

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News