Zapytano Viki Gabor o rodzinę. Jej odpowiedź wprawia w osłupienie i smuci

Zapytano Viki Gabor o rodzinę. Jej odpowiedź wprawia w osłupienie i smuci Źródło: Wikimedia Commons/ Serecki

Viki Gabor odpowiedziała na dość osobiste pytanie dotyczące jej rodziny. Słowa, które padły z ust nastoletniej wokalistki, są naprawdę przykre i jednocześnie zupełnie niespodziewane.

Nazwisko Viki Gabor nie znika z pierwszych stron kolorowej prasy i nagłówków tabloidów. Choć nastolatka wciąż musi chodzić do szkoły, stara się zagospodarować czas na liczne wywiady, koncerty i wyjazdy. Mimo młodego wieku ma ręce pełne pracy, dlatego nie trudno się domyślić, że nie wszystko może wyglądać tak, jakby tego chciała. W czasie rozmowy z dziennikarzem zdradziła niezwykle smutne szczegóły.

Zapytano Viki Gabor o rodzinę. Jej odpowiedź wprawia w osłupienie 

Trudno zliczyć wszystkie wywiady, których 12-latka udzieliła od momentu zwycięstwa na Eurowizji Junior. Dziennikarze zabiegają o chociażby kilkuminutową rozmowę z młodą wokalistką, by móc jak najlepiej poznać wschodzącą gwiazdę polskiego show-biznesu. Viki stara się sprostać oczekiwaniom, dlatego szczerze odpowiada na pytania rozmaitej treści.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Prezenter portalu Pomponik postanowił zatem nawiązać do jej rodziny i zapytać, czy i w jaki sposób świętowała z bliskimi zwycięstwo. Jej odpowiedź jest naprawdę zaskakująca, bowiem Gabor wprost wyznała, że jej kariera nabrała niebywałego tempa i jedyni krewni, z którymi znalazła czas na spotkanie, to rodzice. 

- Widziałam się tylko z rodzicami po wygranej, bo nie miałam czasu żeby się ze wszystkimi zobaczyć, bo teraz się dużo dzieje. Świętowaliśmy, było naprawdę super. Teraz mam bardzo intensywne dni, więc jak na razie imprezki nie było - wyznała. 

Dziennikarz postanowił zapytać Viki jak planuje świętować sukces z resztą rodziny, gdy w końcu uda jej się znaleźć dla nich czas. To niesamowite, że nastolatka chciałaby jedynie spędzić z nimi chwilę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka skrywała sekret przez całe życie. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła skrywaną TAJEMNICĘ
2. Niestety, przegrał z chorobą. Nie żyje polski muzyk

- Fajnie by było po prostu spędzić z nimi czas - dodała. 

Pokazuje to, jak bardzo zapracowana jest Viki, chociaż ma dopiero 12 lat. Na pewno ciężko jest pogodzić sławę ze szkołą, co tylko udowadniają słowa wypowiedziane przez młodziutką wokalistkę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzmacnia serce i opóźnia starzenie się organizmu. Można ją kupić w każdym sklepie za kilka złotych
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Uwielbiana gwiazda disco polo nagle trafiła do szpitala. Musi przejść pilną operację, by uratować życie
  4. Smutne doniesienia o Zdzisławie Sośnickiej. Potrzebuje pomocy, wciąż ma nadzieję
  5. Tragiczne doniesienia. 14 dzieci nie żyje, 9 rannych, koszmarny wypadek autobusu zagranicą
  6. Antyfake to prężnie rozwijający się portal fact-checkingowy. Walczy z dezinformacją w sieci

Źródło: pomponik 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News