Widok, który Roksana Węgiel powinna wziąć sobie do serca. 12-letnia Viki Gabor dała przykład

Widok, który Roksana Węgiel powinna wziąć sobie do serca. 12-letnia Viki Gabor dała przykład Źródło: screen youtube

Viki Gabor występując podczas Sylwestra Marzeń pokazała coś, co sprawia, że wzbudza jeszcze większa sympatię. Młoda piosenkarka zaskoczyła swoich fanów w pozytywny sposób, dając przykład nie tylko Roksanie Węgiel, ale i wielu dziewczynkom w całym kraju.

Viki Gabor tuż po wygranej w konkursie piosenki Eurowizja Kids 2019 została zaproszona przez Jacka Kurskiego do występu podczas Sylwestra Marzeń organizowanego przez stację TVP2. Młoda gwiazda razem z milionami Polaków przywitała Nowy Rok wyśpiewując swój największy przebój. Jej występ spowodował, że wszyscy zwrócili uwagę na jeszcze jeden szczegół. 

Viki Gabor podczas Sylwestra Marzeń 

Zaproszenie Viki Gabor na Sylwestra Marzeń było strzałem w dziesiątkę. Młoda piosenkarka, która wystąpiła na scenie, porwała tłumy do tańca, zachęcając do wspólnego śpiewania utworu, który sprawił, że wygrała Eurowizję. Cały noworoczny koncert organizowany przez stację TVP2 okazał się być rewelacyjne zaplanowanym wydarzeniem, co potwierdziła wysoka oglądalność. 

Na scenie Viki Gabor zaliczyła małą wpadkę, pojawiły się nawet podejrzenia, że dziewczyna wykonuje utwór z playbacku, jednak prawda okazała się być zupełnie inna, a młoda artystka udowodniła, jak pięknie potrafi śpiewać na żywo. Pojawienie się jej na scenie wzbudziło też ciekawość z jeszcze jednego powodu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Młoda Viki Gabor jako przykład dla nastolatek 

W porównaniu z występem na Eurowizji Kids 2019 Viki Gabor praktycznie nie miała makijażu. Wszyscy pamiętamy moment w którym dziewczyna wygrywa konkurs muzyczny, a kamera pokazuje buzię 12-letniej dziewczynki, która cała pokryta jest kolorowymi kosmetykami. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niewiarygodne. Gigantyczna klęska Polsatu i TVN w Sylwestra, nikt nie spodziewał się czegoś podobnego

2. Nagły zwrot akcji w sprawie emerytur. Ponad milion Polaków dostanie dodatkowy 1000 złotych

Tym razem Viki Gabor postawiła na naturalny makijaż. Jej twarz wyglądała olśniewająco bez zbędnych kosmetyków nałożonych na twarz. Młode gwiazdy, takie jak Roksana Węgiel i wszystkie dziewczynki powinny brać z niej przykład, Viki Gabor udowodniła, że nie trzeba wielu warstw makijażu by pięknie wyglądać, szczególnie w tak młodym wieku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gabriela Kownacka przez lata walczyła z chorobą. Jej schorzenie dotyka tysiące Polek rocznie
  2. Jak polscy sportowcy spędzali sylwestra? Lewandowscy znów zachwycają, zjawiskowa Radwańska (ZDJĘCIA)
  3. 20-letni syn gwiazdy, twórczyni uwielbianych seriali tragicznie zginął w Sylwestra
  4. Żona Strasburgera w końcu wyjawiła wszystko. Nikt się nie spodziewał
  5. Tragiczny finał imprezy sylwestrowej. Zmarł chwilę po północy

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News