Żenująca wpadka podczas występu Viki Gabor. 12-latka miała wyjątkowego pecha, widzowie są bezlitośni

Żenująca wpadka podczas występu Viki Gabor. 12-latka miała wyjątkowego pecha, widzowie są bezlitośni Źródło: instagram

Viki Gabor jako zwyciężczyni Eurowizji Kids 2019 została zaproszona do wystąpienia na scenie "Sylwestra Marzeń". Młoda gwiazda zaliczyła podczas występu małą wpadkę, o której internauci i widzowie nie chcą zapomnieć. Pojawiła się lawina niemiłych komentarzy.

Viki Gabor w dniu, kiedy wygrała konkurs muzyczny Eurowizja Kids 2019, została zaproszona do wystąpienia na koncercie noworocznym, organizowanym przez Telewizję Polską. Młoda dziewczyna przyjęła zaproszenie i wczoraj mogliśmy usłyszeć jej hit na scenie "Sylwestra Marzeń".

Viki Gabor zaliczyła wpadkę na scenie Sylwestra Marzeń

Ostatnie miesiące pokazały, że na polskiej scenie muzycznej znajdują się prawdziwe gwiazdy, które swoim talentem dotrzymują kroku gwiazdom światowego formatu. Jednym z takich odkryć była Viki Gabor - młodziutka dziewczyna obdarzona niezwykłym głosem. 

Publiczność znajdująca się pod sceną śpiewała razem z Viki Gabor jej hit "Superhero" i świetnie się bawili. Ci czujniejsi wyłapali jednak, że podczas pierwszych słów wyśpiewywanych przez Viki Gabor, młoda gwiazda zaliczyła małą wpadkę. 

Z głośników poleciały słowa, które nie powinny były zabrzmieć w tym momencie. Od razu padły zarzuty, że Viki Gabor wykonuje swój przebój z playbacku. Szybko okazało się, że podejrzenia nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Jednak pomimo tego, że dziewczyna udowodniła, że śpiewa bez pomocy nagranych wcześniej wersów, internauci okazali się być bezlitośni. 

Viki Gabor surowo oceniona przez widzów 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po występie Viki Gabor pojawiło się wiele komentarzy odnośnie jej wczorajszego występu. Niestety, widzowie wydają się nie patrzeć już na gwiazdę przez prymat wygranej w Eurowizji. 

- Wygrała Eurowizję, bo impreza odbywała się w naszym kraju. Sama piosenka jest kiepska. Być może na śpiewaniu zarobi trochę grosza, ale większej kariery nie zrobi - pojawił się komentarz widza. 

- Tyle kasy dostają za udawanie śpiewania. Żenada, każdego dnia tysiące uczniów szkół muzycznych na żywo wykonuje trudne utwory za przysłowiowy dyplom. Wielki ukłon w stronę prawdziwych muzyków - żali się inna internautka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niewiarygodne. Gigantyczna klęska Polsatu i TVN w Sylwestra, nikt nie spodziewał się czegoś podobnego
2. Najgorszy finał imprezy w polskim mieście. Nie żyje 39-latka, szybka akcja ratunkowa nie pomogła

Viki Gabor wydawała się nie zauważyć "wielkiej i żenującej wpadki", jak ją określają w sieci. Niezależnie od tego, jak śpiewała, jej występ przyczynił się do ogromnej oglądalności "Sylwestra Marzeń".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gabriela Kownacka przez lata walczyła z chorobą. Jej schorzenie dotyka tysiące Polek rocznie
  2. Robert Lewandowski zabrał głos w sprawie zakończenia kariery. Wymowne słowa Polaka
  3. Różowy lateksowy motyl był tylko początkiem. Dopiero druga kreacja Maryli Rodowicz sprawia, że szczęki opadają
  4. Mama wysłała 16-latkę na mszę. W głowie się nie mieści, co robiła na mszy, najgorsze jednak przyszło potem
  5. Mama wyprowadziła się z domu bez malutkiej córki. Dopiero po 10 latach przypomniała sobie, że ją zostawiła

Źródło: źródło: wp 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News