tsunami(1)
screen twitter.com
Karol Zaborowski - 23 Grudnia 2018

Tsunami na koncercie zespołu. Śmierć na miejscu, makabryczne sceny

Video tsunami, które krąży po Internecie, wstrząsnęło tysiącami internautów. Setki rannych i ofiar śmiertelnych po tragedii, która miała miejsce podczas koncertu.

Video tsunami, które uderzyło w Indonezję, krążą teraz po Internecie, uświadamiając nas, jak wielkie spustoszenie niesie ze sobą ten niszczycielski żywioł. W to, co możemy na nich zobaczyć, aż ciężko uwierzyć. Dosłownie cały świat jest wstrząśnięty wydarzeniami z ostatnich dni. Nie da się ukryć, że tegoroczny okres przedświąteczny owocuje w tragiczne wydarzenia. Liczne ataki i strzelaniny, a teraz tsunami. Strach nawet pomyśleć, co się może jeszcze zdarzyć w końcówce tego roku.

Video tsunami podczas koncertu

Dla wielu osób nie ma nic lepszego, jak udać się na koncert swojej ulubionej kapeli. Dobra muzyka, wyśmienita zabawa, doborowe towarzystwo to przepis na niezapomniany wieczór, który z pewnością odczujemy po pobudce. Jednak mało kto mógłby się spodziewać, że podczas właśnie takiej imprezy dojdzie do tak makabrycznych scen. Nagranie ukazuje koncert nieznanej jak na razie grupy. Widać na nim, że widownia bawi się znakomicie, trwając w błogiej nieświadomości, że zaraz nastanie prawdziwy horror. Początkowo nagranie z koncertu wydaje się niczym nie wyróżniać spośród tysięcy podobnych filmików. Jednak w pewnym momencie cała scena wali się pod naporem fali, która niszczy ją niczym domek z kart. Woda następnie uderza w widownię, powodując niewyobrażalne zniszczenia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Zmarli w 2018 rokuKora i inni, których pożegnaliśmy w 2018. Pozostaną w naszych sercach!Czytaj dalej
Według informacji podanych pod nagraniem w tej katastrofie zginęło prawie 200 osób, a kolejnych 800 zostało rannych. Fala była na tyle potężna, że zmyła kilkaset budynków. Ciężko nawet oszacować ile jeszcze osób może znajdować się pod gruzami zawalonych budynków. Bez wątpienia mówimy o jednej z największych katastrof w tym roku. Nagrania te pokazują, że nadal mimo rozwiniętej techniki jesteśmy bezbronni w starciu z siłami natury. Co więcej, podobne tragedie zdarzają się coraz częściej, przez co trzeba jak najszybciej opracować skuteczny sposób raczenia sobie z tego typu sytuacjami. Jeżeli tego nie zrobimy, to będzie jeszcze gorzej.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Makabryczne odkrycie policji. Zabił rodzinę i popełnił samobójstwo
  2. Fani „Rancza” we łzach. Stracili ulubioną aktorkę
  3. Mackiewicz przed śmiercią zrobił tylko jedną rzecz. Szokujące doniesienia
  4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  5. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
HimalaistaTomasz Mackiewicz i jego ostatnie chwile. Wstrząsające doniesienia!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News