Vera Wang
Instagram verawang
Mateusz Sidorek - 12 Maja 2020

Ma ponad 70-lat, a wygląda na nastolatkę. Niezwykła uroda, dieta gwiazdy Instagramu

Vera Wang robi niesamowitą karierę na Instagramie. Chociaż Chinka jest projektantką mody, nie tylko swoim sukniom zawdzięcza rosnącą popularność. Chociaż kobieta ma już ponad 70 lat, wygląda na dużo młodszą. Wiele osób zastanawia się, jak to możliwe. Portret tej wzbudzającej zachwyt Chinki przedstawił portal Pudelek.

Chociaż Vera Wang zrobiła karierę jako projektantka mody, teraz wszyscy zachwycają się nad jej urodą. Chinka ma już 70 lat, ale oglądając jej zdjęcia, mało kto może w to uwierzyć. Kobieta urodziła się w 1949 roku, ale nadal wygląda, jakby miała kilkanaście lat. Internauci zastanawiają się nad jej sekretem. Historię niesamowitej projektantki opublikował portal Pudelek.pl.

Vera Wang wiek

Vera Wang przyszła na świat w 1949 roku w Nowym Jorku i dorastała na Upper East Sid. Swoją karierę zaczęła po tym, jak ojciec - właściciel firmy medycznej - udzielił jej pożyczki na otworzenie sklepu z sukniami ślubnymi. Chinka otworzyła firmę w 1990 roku przy Madison Avenue. Do teraz jej marka cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a panny młode ustawiają się w kolejce po jej kreacje. Mimo 71 lat wciąż cieszy się nie tylko niebywałą urodą ale również zdrowiem. Czemu to zawdzięcza?

Vera Wang dieta

Wielokrotnie pytana o sekret niezwykłej urody, Vera Wang opowiedziała o swojej diecie. Kobieta uważa, że to właśnie przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania sprawiło, że wygląda tak młodo. Wang je zawsze o regularnych porach i nigdy nie zapomina o wyznaczonych porach. Swoje menu ustala głównie w oparciu o azjatycką kuchnię i konkretne składniki.

- To, co jem na lunch, zależy od tego, w jakiej fazie jestem. Lubię sashimi z brązowym ryżem i warzywami. Chińskie brokuły na parze z ryżem i kurczakiem albo sałatkę z karczocha i ryby z Sant Ambroeus - słowa projektantki cytuje portal Pudelek.pl.

Vera Wang Instagram

Wystarczy spojrzeć na Instagram, który prowadzi Vera Wang, żeby przekonać się, że projektantka nie przypomina innych 70-latek. Internauci przyznają w komentarzach, że daliby jej poniżej 20 lat. Kobieta podkreśliła również, że dużą rolę w jej życiu odgrywa odpoczynek oraz regularne treningi. Wang jest żywym dowodem na to, że w zdrowym ciele jest zdrowy duch. W wolnym czasie poza treningami Chinka lubi oddawać się łyżwiarstwu figurowemu.

Vera Wang zawsze była też aktywną towarzysko osobą. Wiele osób pamięta ją z hucznych, nowojorskich imprez. Jedno z najsłynniejszych zdjęć zrobiono podczas balu urodzinowego Elizabeth Taylor w 1978 roku, na którym bawiła się sławna projektantka. Kobieta w rozmowie z Harper's Bazaar przyznała, że najważniejsza przy pracy nad sobą jest motywacja.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Category is... #StayHome Backyard Ball ?? ✨ ?

Post udostępniony przez VERA WANG (@verawanggang)

źródło: Pudelek.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News