Premiera nowego filmu Patryka Vegi sprawiła, że coraz częściej pojawia się on w różnego rodzaju programach internetowych oraz telewizyjnych. W jednym z nich, udzielając wywiadu dla „Super Expressu”, wypowiedział się na temat najbardziej znanego polskiego świadka koronnego. Zdecydowanie nie był jednak dla niego przychylny.

Reżyser w bardzo stanowczych słowach zajął swoje stanowisko względem byłego członka mafii pruszkowskiej, Jarosława Sokołowskiego, który znany jest głównie pod pseudonimem „Masa”. Gangster chętnie opowiada o swojej przeszłości oraz związanych z nią doświadczeniach, co jednak nie zawsze podoba się Vedze.

– To jest gość, który się chełpi gwałtami na kobietach. Dla mnie to jest jakiś frajer. Ja na pewno nie chciałbym z nim rozmawiać, bo nawet nie wiem o czym – powiedział bardzo bezpośrednio reżyser takich hitów kasowych, jak „Pitbull”, czy „Botoks”.

„Masa” nie zdecydował się wciąż odpowiedzieć popularnemu twórcy na jego kontrowersyjne słowa. Wkrótce zajmie jednak zapewne swoje stanowisko w tej sprawie, gdyż niezmiennie pozostaje bardzo aktywny medialnie.

11 teorii spiskowych, które naprawdę dają do myślenia


Gdzie żyje się taniej: w Polsce czy na Białorusi? PIORUNUJĄCA różnica!

...

Zobacz również