Uwielbiany gwiazdor disco polo błaga o pomoc! Prawdziwa tragedia

Uwielbiany gwiazdor disco polo błaga o pomoc! Prawdziwa tragedia Źródło: fot. Instagram

Disco polo to bez wątpienia najchętniej słuchany i najbardziej popularny gatunek muzyczny wśród Polaków. Dzisiaj, korzystając z wielkiej popularności swojej muzyki, jeden z bardziej znanych wykonawców zwrócił się z apelem o pomoc w wielkiej tragedii, jaką zaobserwował.

Disco polo bije właśnie rekordy popularności. Rynek muzyczny co kilka miesięcy promuje nowe gwiazdy, których przeboje stają się radiowymi hitami. Popularność i sława to jednak nie wszystko. Jeden z największych gwiazdorów sceny właśnie zaapelował o pomoc.

Gwiazda disco polo w życiowym potrzasku

Do sieci, za pomocą social mediów trafił niepokojący apel jednego z wokalistów disco polo. Mowa o Karole Zawrotniaku. Wykonawca takich szlagierów jak Róże, Niespotykany Kolor i Lek na życie zdecydował się, dzięki swojej popularności, na odważną i pełną emocji prośbę. Wykonawca zaapelował do swoich znajomych i fanów z prośbą o pomoc! 11 października podczas trasy koncertowej artysta zauważył przy drodze coś nietypowego. Gdy się zatrzymał, nie mógł ukryć łez oraz wielkiego zaskoczenia. W lesie niedaleko miejscowości Syczyn porzucono małe koty. Zwierzęta zaczęły się do niego przymilać, a on sam ze łzami w oczach próbował zaopiekować się niespotykanym znaleziskiem. - Zauważyłem 4 malutkie kotki, które zostały wyrzucone... pani, która przejeżdżała rowerem obok, powiedziała, że wczoraj było ich 7, ale siedziały na samym poboczu. Nikt nie wie, co się stało z pozostałymi trzema, które jeszcze kilka godzin temu tu były. Nie wiadomo czy żyją - napisał na swoim Instagramie. Artysta już jakiś czas temu uratował kotka, którego później przygarnął do swojego domu. Nie mógł sobie pozwolić na kolejne cztery, dlatego kupił im jedzenie, nakarmił i postanowił zareagować. - Widziałem, jak się rzuciły na jedzenie ... Błagam, może ktoś potrzebuje kota, to podjadę i wskaże miejsce, bo one w tym momencie są skazane, na wiecie co... - apeluje Karol Zawrotniak, wokalista grupy Defis.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci przyjęli apel muzyka

Porzucone zwierzęta tymczasowo są pod opieką piosenkarza. Według relacji wokalisty są wycieńczone, wygłodzone, wychłodzone i przestraszone. Komentarze w sieci, które były autorstwa fanów artysty były pełne wsparcia dla jego działań, a informacja stała się najbardziej komentowaną na polskim Instagramie. - Ludzie są okropni. Ludzie są bez uczuć i serca. Ja kiedyś uwolniłem sarenkę z wnyków. - komentują wpis fani Zawrotniaka i oferują pomoc w zajęciu się zwierzętami. Czy wokaliście uda się znaleźć bezpieczny dom dla kocich sierot? Miejmy taką nadzieję.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Beata Tadla wyląduje na bezrobociu? Właśnie zlikwidowano jej program
  2. Maja Ostaszewska pierwszy raz o traumie z dzieciństwa. „Zrzucili mnie ze schodów”
  3. Widzowie czekają w napięciu na ten odcinek DDTVN! Rusin skonfrontuje się z Górniak po latach wojny
  4. Znaki zodiaku, które najszczęśliwsze będą jako…SINGLE!
  5. Skandal! Polski polityk wspiera katowanie zwierząt w pseudohodowlach
Następny artykuł