Uwielbiana gwiazda TVN w szpitalu! Fani w szoku

TVN wśród swoich pracowników ma wiele gwiazd, które zyskały popularność w całej Polsce. Teraz jedna z nich poinformowała, że trafiła właśnie do szpitala. W mediach zawrzało.

TVN już niejednokrotnie w swoich programach poruszał temat największych afer, jednak ten temat przemilczeli, pomimo że dotyczy ich jednej z największych gwiazd. Odeta Moro znalazła się w szpitalu. Uwielbiana gwiazda TVN po raz drugi została mamą. Tym razem jej rodzina powiększyła się o ślicznego synka, którego nazwała Lew. Dziennikarka na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się swoim pierwszym szpitalnym śniadaniem po porodzie. Reakcja mediów i internautów była natychmiastowa.

Gwiazda TVN ujawniła jak karmią w polskich szpitalach

Wszyscy słyszeli historie o posiłkach w polskich szpitalach, a niektórzy widzieli je na własne oczy. Głodowe wręcz porcje i niskiej jakości jedzenie to standard w wielu placówkach. Mimo, iż temat jest bardzo powszechny, to w jego kwestii nic się nie zmienia od lat. Jak widać nawet gwiazdy telewizji, nie mogą liczyć na trochę lepsze traktowanie, ponieważ Odeta Moro jako swoje pierwsze śniadanie otrzymała kromkę chleba, do tego małą kostkę masła i twaróg. Media i internauci są przerażeni tym, co zobaczyli i zastanawiają się, jak można podawać tak ubogi posiłek osobie, która dopiero co urodziła dziecko, które teraz musi karmić. Zarówno media, jak i internauci stwierdzili, że to musi być jakiś żart. Niestety to nie jest kiepski żart, a rzeczywistość setek tysięcy ludzi w całym kraju. Czymś takim ciężko się samemu najeść, a co mówić o wykarmieniu dziecka, dla którego pokarm musi się z czegoś brać. Wiele osób w takim wypadku skazanych jest na dokarmianie przez rodzinę. Sama dziennikarka zdaje się tak pochłonięta swoim synkiem, że nie dostrzega problemu, który ewidentnie jest obecny w wielu szpitalach. Miejmy nadzieję, że malec będzie rósł zdrowy i nie będzie swoim rodzicom sprawiał zbyt dużo kłopotów.  1. Barbara Kurdej-Szatan ma przechlapane! Rozwścieczyła swoich fanów na maksa!
  2. Meghan Merkle uciekła z kraju! Media ujawniają, co się stało, fani zszokowani
  3. W SCHRONISKU MYŚLELI, ŻE TO PIES. KILOGRAMOWA SIERŚĆ, BRUD I ZNĘCANIE SIĘ
Następny artykuł