Uważajcie! Przedmiot codziennego użytku, z którym się nie rozstajecie może być śmiertelnie niebezpieczny. Dbajcie o swoje życie i zdrowie, oto telefony, które wybuchają.

Tak bardzo niebezpieczne są znane i cenione… iPhone’y! Przy wymienianiu baterii w tych urządzeniach rozgrywają się takie dantejskie sceny jak pożary, poparzenia, a nawet podtrucia.

ZOBACZ TAKŻE: Uwaga na niebezpieczną, popularną aplikację na telefony. „Natychmiast usuwajcie”

Telefony, które wybuchają

Trzeba z nimi szczególnie uważać, to nie przelewki. W Europie doszło już do dwóch takich sytuacji, a to może być dopiero początek. Nie sposób nie wspomnieć o Stanach Zjednoczonych, w których takie wydarzenia stały się plagą.

To z resztą nie pierwsza wpadka firmy. Apple zobowiązało się do tańszej wymiany baterii w telefonach swoich użytkowników po tym, jak przyznali, że celowo je spowolnili!

Zużyte baterie mogły powodować nawet wyłączenie się telefonu podczas zwiększonego zapotrzebowania na energię.

ZOBACZ TAKŻE: W trakcie koncertu ukradł 53 telefony. WSZYSTKIE schował w…

Europa w niebezpieczeństwie

Do wybuchów podczas wymiany baterii doszło w dwóch salonach Apple – w Zurychu i Walencji. W wyniku incydentu w Zurychu lekkie poparzenia odniósł pracownik salonu. Siedem osób potrzebowało pomocy lekarskiej, a ze sklepu ewakuowano ok. 50 osób.

Podobne incydenty miały również miejsce w USA. Tam najpoważniejszą ofiarą samozapłonu iPhone’a została poparzona nastolatka. Dziewczynka w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Źródło: innpoland.pl

Śmierć Musiała i inne oburzające fake newsy z 2017 roku [ZOBACZ!]


8 spełnionych wizji Krzysztofa Jackowskiego [ZOBACZ!]

...

Zobacz również