Mogłoby się wydawać, że najdziwniejsze wirusy świata zostały już wymyślone. Wyskakujące na ekranie zdjęcia nagości, odtwarzające się filmy porno czy głośne jęki , które płynęły z zainfekowanych komputerów często, zamiast zdenerwować, dziwiły lub śmieszyły. Tym tropem postanowili pójść twórcy tego wirusa.

Grupa Malware Hunter Team doniosła właśnie o nowym, nietypowym wirusie. Zespół zajmujący się zawodowo tropieniem wirusów poinformował, że ten program ransomware bije na głowę wszystkie dotąd znane zagrożenia dla naszych komputerów i… naszej nagości.

Po zarażeniu tym wirusem na pulpicie komputera nagle pojawia się kolaż ze zdjęciami parowozu Tomka ze znanej bajki dla dzieci podpisane „fuck you!!!”. Oprócz tego wyświetla się także nietypowy komunikat, w którym jesteśmy informowani, że nasz komputer stał się obiektem infekcji. Jedynym sposobem na jego odblokowanie jest… wysłanie hakerom swoich nagich zdjęć. Ci później mają zweryfikować czy te na pewno należą do nieszczęśnika z zainfekowanym komputerem.

– Twój komputer został zaszyfrowany. Możesz go odblokować tylko za pomocą specjalnego kodu deszyfrującego. Po naszej odpowiedzi musisz przesłać nam przynajmniej 10 swoich nagich zdjęć. Następnie zweryfikujemy, czy należą do ciebie. Dopiero, kiedy je zweryfikujemy, damy ci kod, a zdjęcia sprzedamy w sieci – czytamy w komunikacie.

Jak podaje Malware Hunter Team, nie ma pewności czy ten wirus faktycznie jest programem ransomware, czy to tylko żart. Niemniej z całą pewnością można założyć, że znaleźli się „śmiałkowie”, którzy dla odblokowania komputera faktycznie przesłali swoje nagie zdjęcia. W ten sposób wykradzione nagie zdjęcia tych osób krążą już po internecie.

źródło: twitter.com/malwrhunterteam

źródło: wprost.pl

Te sceny w bikini zachwyciły wszystkich!

...

Zobacz również