Chociaż rzadko słyszy się w mediach o tego typu sytuacjach mających miejsce w polskich miastach, tym razem otwarcie poskarżyła się na nią jedna z przerażonych warszawianek. W stołecznym metrze natrafiła ona na zboczeńca, który ogromnie ją przestraszył. Teraz przestrzega więc przed nim inne kobiety.

Redakcja portalu warszawawpigulce.pl podzieliła się z czytelnikami wiadomością od jednej z mieszkanek stolicy. Opisała ona w niej nieprzyjemną sytuację, która wydarzyła się na ruchliwej stacji metra.

– Witam, chciałabym ostrzec wszystkich przed mężczyzną, który zaszedł mi drogę. Dziś około godziny 6:55 w metrze na Ratusz Arsenał mężczyzna w szarych dresowych spodniach i niebieskiej bluzie idąc w moim kierunku, zsunął spodnie i zaczął się masturbować… tłum ludzi i nikt nie zwrócił uwagi. Uciekłam po prostu. Jeżeli ktokolwiek widział tę sytuację proszę bardzo o kontakt – napisała internautka w krótkiej wiadomości.

Kobiety powinny więc zdecydowanie uważać i dokładnie zwracać uwagę na ludzi, którzy je otaczają. Funkcjonariusze policji apelują, aby w takich sytuacjach pomagać osaczonym pasażerkom i nie zostawiać ich samych w ogromnym stresie.

Plaże to miejsce relaksu ale i przerażających, seksualnych zbrodni. Oto najgorsze z nich


Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]

 

Zobacz również