UWAGA TVN opublikowała dramatyczny materiał, z którego wynika, że w polskiej piłce miał miejsce skandal o charakterze seksualnym. Pojawiły się poważne oskarżenia o molestowanie, a ofiarami mają być nieletnie dziewczynki.

UWAGA TVN publikuje kolejny druzgocący materiał na temat molestowania seksualnego nieletnich. Tym razem może chodzić o przestępstwo na szeroką skalę. Sprawa dotyczy lokalnego klubu sportowego „Kotwica” z Kórnika pod Poznaniem. Klub szczyci się 90-letnimi tradycjami, a do tej pory grało w nim blisko 400 piłkarek. To właśnie one – choć na szczęście nie w tak dużej liczbie – padły ofiarą molestowania seksualnego.

Osobą oskarżoną o wielokrotne molestowanie seksualne dziewcząt jest 38-letni trener drużyny dziewcząt – Łukasz J. Kazał on traktować się jak kolegę i w ten sposób jego relacje z zawodniczkami ulegały znacznemu rozluźnieniu. Do drużyny należały dziewczęta w okresie dojrzewania, często zakompleksione, z trudnymi sytuacjami rodzinnymi. Dla szkoleniowca była to idealna przestrzeń do nadużyć.

UWAGA TVN podaje wstrząsające szczegóły molestowania w piłkarskim klubie

Relacje dziewcząt są wstrząsające.

– Wszystko działo się bardzo szybko. On się do mnie zbliżył. Doszło między mną, a nim do stosunku. Wstydziłam się tego i bałam się, że ktoś się o tym dowie, że zacznę być oceniana, że zostanę odrzucona przez dziewczyny – relacjonuje bolesne zdarzenia jedna z piłkarek w programie „UWAGA” TVN.

Dziewczyna przyznaje też, że nikomu nie mówiła o tym, co ją spotkało. Wstyd i strach przed odrzuceniem okazały się silniejsze. Zawodniczki milczały bardzo długo. Większość z nich najprawdopodobniej nie przyznała się do swoich bolesnych doświadczeń. Ciężko więc ustalić, jaka jest dokładna liczba dziewcząt skrzywdzonych przez Łukasza J.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Prognoza pogody ich nie obchodzi! Ci ludzie przekraczają granice wytrzymałości


Piłkarki zgłosiły sprawę do prokuratury – zarzuty są bardzo poważne

W programie UWAGA TVN poinformowano, że piłkarki zgłosiły sprawę do prokuratury, a klub zawiesił trenera w pełnieniu wszystkich funkcji i zakazał kontaktu z podopiecznymi. Z całą pewnością nie pojawi się on w klubie do czasu wyjaśnienia sprawy.

Zarzuty są bardzo poważne. Jeśli faktycznie doszło do molestowania osób nieletnich – wśród pokrzywdzonych była 14-letnia zawodniczka – kara może okazać się bardzo wysoka. Łukasz J. w żaden sposób nie odniósł się do zarzutów. Stwierdził, że wypowie się dopiero po konsultacji z prawnikiem.

Władze klubu piłkarskiego „Kotwica” rzekomo nie wiedziały o nadużyciach, jakich dopuszczał się trener. Szkoleniowiec do czasu wyjaśnienia sprawy nie będzie przebywał wśród zawodników. Niestety, tych dramatycznych wydarzeń nie da się już cofnąć.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdzie mieszka Grażyna Torbicka? Gwiazda uciekła z Warszawy, by zamieszkać w takim miejscu?!
  2. Barbara Kurdej-Szatan na randce z tajemniczym mężczyzną. Zapłacił jej za spotkanie 42 tysiące!
  3. Emeryci znowu oszukani? Skończyło się na obietnicach, nie dostaną pieniędzy
  4. Niebezpieczne znalezisko w jedzeniu z Lidla. Mogło dojść do tragedii
  5. Fenomenalny występ 13 latki w The Voice Kids. Druga Roxana Węgiel
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

 

Jan Paweł II oczerniany? Słowa papieża zelektryzowały wszystkich

źródło: msn