11-latka molestowana przez 5 mężczyzn? Sąsiedzi zaciekle ich bronią

11-latka molestowana przez 5 mężczyzn? Sąsiedzi zaciekle ich bronią Źródło: Pixabay

Uwaga! TVN to program, który codziennie podejmuje się tematów bardzo trudnych dla społeczeństwa. Najczęściej dotyczą one problemów, które mogą zdarzyć się każdemu z nas, są jednak wypadki, gdy sprawa jest wyjątkowo bulwersująca. Tak właśnie jest tym razem.

Uwaga! TVN podjęła problem molestowania seksualnego 11-letniej dziewczynki w jednej ze wsi na Podkarpaciu. Jak się dowiadujemy, sprawa jest naprawdę poważna. Wygląda na to, że dziewczynka mogła być molestowana przez pięciu mężczyzn, w tym członków jej rodziny. Sytuacja oburzyła widzów, a władze podjęły pierwsze kroki w tej sprawie.

Wygląda na to, że emisja materiału programu Uwaga! TVN mogła uratować małą dziewczynkę od nieszczęścia. Sprawa została nagłośniona i teraz z pewnością ktoś zajmie się poszkodowaną. Co ciekawe, nie wszyscy opowiedzieli się przeciwko potencjalnym sprawcom. Sąsiedzi twierdzą, że nie mają oni nic wspólnego z przestępstwem. 

Uwaga! TVN poruszyła ważny problem

Okazało się, że sprawa dotyczy wydarzeń, które miały miejsce w listopadzie minionego roku. Wtedy to miało dojść do pedofilii i grupowego gwałtu, o czym została poinformowana prokuratura.

- W listopadzie 2018 roku prokuratura skierowała akt oskarżenia przeciwko pięciu mężczyznom. Wszyscy są oskarżeni z artykułów dotyczących czynów lubieżnych, obcowania z osobami do lat 15 oraz nagrywania treści pornograficznych z udziałem małoletniej - mówi Łukasz Harpula z Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

Jak się okazało, miejsce, w którym miało dojść do gwałtu, jest dobrze znane miejscowej policji. Wielokrotnie zgłaszane były groźby, kradzieże, kłótnie i akty przemocy, do jakich miało tam dochodzić. Służby informowała o nich matka 11-letniej Kasi, która ma w tej sprawie występować w roli pokrzywdzonej.

Uwaga! TVN o akcie przemocy

Dziewczynka w rozmowie z biegłymi dokładnie opisała czyn, jakiego miał dokonać wobec niej przyrodni brat. 36-latek nie działał sam, oprócz niego przy gwałcie miało być jeszcze pięciu kolegów. 

- To szczególny charakter sprawy. Bardzo delikatny i musimy być bardzo ostrożni ze względu na dobro pokrzywdzonej. Materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi ogłosić zarzuty i sformułować akt oskarżenia. Sąd stosując tymczasowy areszt nie przesądza o winie - dodaje prokurator.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak się okazuje, mieszkańcy wsi napisali do ministerstwa petycję, aby dokładnie przyjrzeć się okolicznościom zdarzenia. Ich zdaniem niemożliwe jest, by czterech z pięciu wskazanych mężczyzn mogło doprowadzić do tak okrutnej zbrodni. Część osób wskazuje na to, że są to osoby dużo starsze nawet od brata poszkodowanej, a ich obecność w tym miejscu nie jest w żaden sposób wytłumaczalna. Zwłaszcza, że do tej pory nie bywali często w tej części wsi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka Hanny Lis jest ZNIEWALAJĄCO piękna! Przebiła urodą córki Kingi Rusin!
  2. Co się dzieje?! Katarzyna Figura BARDZO schudła! Prawie nie przypomina siebie
  3. Adam Małysz boi się o Piotra Żyłę. Tak źle jeszcze nie było
  4. Burza w mediach wokół Kuby Wojewódzkiego. Król TVN jest jednak gejem?
  5. Zaczyna robić się już poważnie. Związek Igi Lis i Taco Hemingwaya kwitnie

źródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News