Uwaga TVN
screen/Uwaga TVN
Konrad Karpiuk - 16 Stycznia 2020

Uwaga TVN dotarła do porażających kulis morderstwa dziennikarza TVP. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

W jednym z odcinków programu Uwaga TVN ujawniono nowe, przerażające fakty na temat morderstwa dziennikarza TVP. Wcześniej nie wyjawiono tyle informacji co teraz.

Program Uwaga TVN to od dłuższego czasu jeden z topowych produkcji zajmujących się dziennikarstwem śledczym. W materiałach Uwagi nieraz ujawniono nowe fakty na temat mało znanych spraw, które wstrząsały Polską. Teraz nie było inaczej, ujawniono nowe informacje na temat morderstwa dziennikarza Krzysztofa Leskiego.

W programie Uwaga TVN ujawniono nowe fakty na temat śmierci Krzysztofa Leskiego

6 stycznia znaleziono ciało dziennikarza w mieszkaniu jego matki. 60-latek miał rany cięte na gardle, a do morderstwa doszło w sylwestra. Policjanci o tym, że w Krzysztof Leski został zabity, dowiedzieli się bezpośrednio od samego sprawcy zbrodni. Sam się zgłosił na policję, choć jak się teraz okazuje - wcale nie przyznał się od razu do winy.

Tadeusz Rydzyk genderRydzyk straszy Polaków. Redemptorysta bije na alarmCzytaj dalej

Prawdopodobnie 34-letni Łukasz B. nie sądził, że policji znalezienie ciała zajmie aż tyle czasu. Zgłosił się na policję, gdyż jak sam przyznał, chciał sprawdzić, czy nie jest wpisany w policyjnym systemie jako poszukiwany. Gdy otrzymał wiadomość, że nie ma listu gończego, z przerażeniem stwierdził, że "oni jeszcze nie wiedzą". Gdy policjanci zaczęli drążyć temat, z początku nie przyznawał się do tego, co zrobił. W końcu łamiącym głosem powiedział "zabiłem przyjaciela".

W takim stanie policjanci zastali dziennikarza TVP

Łukasz Łapczyński, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie przekazał wieści na temat tego, co zastali policjanci po wkroczeniu do mieszkania Leskiego. Ciało dziennikarza leżało z podciętym gardłem na łóżku. Oględziny wykazały, że nie ma żadnych śladów walki, czy prób obrony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znaki zodiaku, które nie mają szans na udany związek.Znaki zodiaku, które nie mają szans na udany związek. Jesteś na liście?Czytaj dalej

Środowisko dziennikarskie jest zdruzgotane śmiercią swojego kolegi. W okresie Polski Ludowej był związany z mediami Solidarności, dzięki czemu miał wiele kontaktów wśród polityków opozycji. Po ogłoszeniu stanu wojennego został internowany. W trakcie swojej kariery współpracował m.in. z Gazetą Wyborczą, TVP, był również polskim korespondentem BBC, co było dla polskiego dziennikarza ogromnym wyróżnieniem. Ostatni okres nie był jednak dla niego najlepszy.

Dzisiaj grzeje:

1. 18 osób zginęło w lawinie. Po kilkunastu godzinach ratownicy dokonali nieprawdopodobnego odkrycia
2. Wszyscy byli przekonani, że pies wraca na grób swojego pana. Prawda okazała się kompletnie inna

Jak mówią jego bliscy znajomi, Krzysztof Leski przeszedł przez wiele trudnych chwil w życiu. Był po rozwodzie, jego matka chorowała, stracił pracę w BBC, a jego córka, z którą był bardzo związany, wyjechała do Szkocji. Dziennikarz popadł w depresję, trafił do szpitala psychiatrycznego. Tam poznał Łukasza B. który później okazał się jego mordercą. W dniu swojej śmierci Krzysztof Leski pisał na swoim blogu, że zaczyna radzić sobie z depresją. Niestety, kilka godzin później już nie żył.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne! Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki
  3. Nieoczekiwane oświadczenie Magdy z Pięknych i Młodych. Jedna ze stron skłamała i wprowadzała w błąd?
  4. Oprócz 13. i 14., emerytury mogą być jeszcze wyższe. Wystarczy spełnić jeden warunek
  5. Kolejne kłopoty Tymoteusza Szydło. Jego decyzja doprowadziła do przykrych konsekwencji

Dagmara Kaźmierska nowinyW końcu! Dagmara Kaźmierska podzieliła się radosną nowiną, jej życie zmieni się teraz diametralnieCzytaj dalej

Źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News