Uwaga! Ogromne zmiany w działaniu bankomatów. Nie wypłacisz już...

Uwaga! Ogromne zmiany w działaniu bankomatów. Nie wypłacisz już...

Banki z reguły lubią utrudniać swoim klientom życie, wprowadzając to coraz dziwniejsze regulaminy. Teraz skończyły się nawet dobre czasy Euronetu. Nadchodzą wielkie zmiany. Właściciel Euronetu wprowadza ogromne zmiany, wymyślił nowe ograniczenia. Pewnych operacji nie będziemy już mogli wykonać.

Dotyczy ona ograniczenia wypłat z bankomatów. Dotychczas jednorazowo można było dokonać wypłaty w wysokości 2,5 - 4 tys. złotych, ale ta możliwość ulega zmianie.

Ograniczenie dla klientów

Na razie jest to plan pilotażowy, według którego w niektórych bankomatach w Polsce za jednym razem będzie można wypłacić jedynie 1 tys. złotych. W momencie, gdy klient banku będzie chciał wypłacić większą kwotę, będzie to musiał robić parę razy. Przykładowo: przy 3 tys. złotych będzie trzeba wykonać operacje 3 razy z rzędu. Za każdą zostanie pobrana prowizja, według taryfy obowiązującej dla danego konta. Projekt będzie na razie testowany w tych bankomatach, gdzie ta zasada już obowiązuje, istnieje jednak pomysł, ale wprowadzić to w całej Polsce. – Na podstawie wyników podejmiemy decyzję o wprowadzeniu tego rozwiązania w całej sieci – powiedziała Ewa Miziołek, dyrektor marketingu i wsparcia sprzedaży Euronet Polska. Źródło: wsedno24.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News