Uwaga! Nadchodzi "Madeline", drastyczne załamanie pogody

Uwaga! Nadchodzi "Madeline", drastyczne załamanie pogody

Podczas gdy wszyscy cieszą się piękną, słoneczną pogodą, całkiem blisko jest do jej znaczącej zmiany. Nadchodzi "Madeline", wkrótce drastyczne załamanie pogody stanie się faktem.

To mogą być ostatnie dni pełne słońca i przypominające prawdziwą wiosnę. Pogoda szykuje nam prawdziwą rewolucję, wkrótce spokojne dni będą tylko wspomnieniem. Przed nami jedno z większych załamań pogody w ostatnim czasie. Głęboki ośrodek niżowy o nazwie "Madeline" nadciąga nad Polskę. Przyniesie ze sobą intensywne opady deszczu oraz lokalne burze z bardzo porywistym wiatrem.

"Madeline" nad Polską

Do załamania pogody dojdzie w poniedziałek. Wydano nawet ostrzeżenie w tej sprawie. Obowiązuje od godz. 8.00 tego dnia do godziny 24.00. "Madeleine" przemieszczać się będzie nad odległym Morzem Norweskim, ale towarzysząca jej rozległa strefa frontu atmosferycznego od zachodu wtargnie na obszar Polski i przemieści się w głąb kraju. Szczególnie niebezpieczne będą nagłe burze i porywisty wiatr. Musimy być przygotowani na to, że pogoda może nas w każdej chwili bardzo zaskoczyć. Pocieszające jednak jest to, że wraz z nastaniem nocy strefa frontu zacznie tracić na swojej aktywności i przykre zjawiska atmosferyczne zaczną zanikać i zacznie powoli opuszczać obszar Polski, zatem w nocy będziemy już mogli liczyć na stopniową poprawę pogody.Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje wyjątkowa kobieta. Odeszła dzisiaj
  2. Dramatyczny wpis żony posła. Załamana tym, co się z nim dzieje
  3. Tomasz Adamek kończy karierę! Ogłosi to dzisiaj na ringu
Źródło: wiadomosci.wp.pl Następny artykuł