Uwaga na te problemy zdrowotne. W nosie wyrośnie ci ząb

Uwaga na te problemy zdrowotne. W nosie wyrośnie ci ząb

Historia tej kobiety niech będzie przestrogą dla wszystkich. 57-latka całymi latami mierzyła się z krwotokami z nosa i nieustającym jego zatkaniem. Pomimo braku wyraźnych dolegliwości zdrowotnych, jak katar, nie mogła spokojnie oddychać. W końcu po raz kolejny trafiła do szpitala. To, co znaleźli lekarze w jej nosie, mocno ich zdziwiło.

57-letnia Xia z Chin miała nie lada problem. Kobieta latami nie mogła odetchnąć spokojnie nosem, bo miała go wiecznie zatkanego. Co więcej, co jakiś czas mierzyła się z groźnymi krwotokami z nosa, którymi musieli zajmować się lekarze. Kiedy krew lecąca z nosa pojawiła się po raz kolejny, Chinka trafiła pod opiekę lekarzy. Ci zrobili jej wstępne badania, które wykazały, że kobieta ma poważne zapalenie błony śluzowej nosa. Nikt jednak nie był w stanie wytłumaczyć, czy to przez nie Chinka dekadami walczyła z zatkanym nosem. Zdecydowano się na prześwietlenie czaszki. Wyniki badań były zaskakujące.

Ciało obce w nosie

Okazało się, że kobieta przez lata miała w nosie małych rozmiarów obiekt. Lekarze stawiali na kamyk. Kiedy jednak wprowadzili małą kamerę do jej nosa, przeżyli prawdziwy szok. Okazało się bowiem, że to nie kamyk, a... ząb. Dopiero wtedy wszystko się wyjaśniło. Chinka za młodu cierpiała na chorobę, która dotyka ledwie garstkę ludzi na świecie. Ta sprawia, że w życiu płodowym człowieka zęby rosną w losowych miejscach twarzy. 57-latka miała jeden w pełni wyrośnięty akurat w nosie. źródło: twitter.com źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News