„Sok z niespodzianką” nabiera nowego znaczenia. W kartonowej wersji napoju z supermarketu Tesco dwójka Brytyjczyków znalazła coś co Metro określiło jako „ślimaka w prezerwatywie”. Smak napoju był paskudny.

Brytyjska para, czyli Lorna Fisher z chłopakiem, zakupili w markecie Tesco sok jabłkowy w kartonie. Napój nie chciał wypłynąć, dlatego Brytyjczyk zaczął nim trząść. Nieco soku wyleciało, a następnie para postanowiła go spróbować. Smak napoju był paskudny, przypominał stary, zjełczały cydr.

Gdy para rozcięła karton, ich oczom ukazało się coś co do tej pory nie zostało zidentyfikowane. Dziennik Metro nazwał znalezisko „ślimakiem w prezerwatywie”. Para natychmiast złożyła oficjalną skargę, a Tesco zwróciło Lornie pieniądze za napój i poprosiło o zwrot towaru, by można było określić co było w kartonie.

– Do tej pory nie spotkaliśmy się z podobnym przypadkiem. Dbamy o wysoką jakość i standardy naszego sklepu. Poprosiliśmy panią Fisher, aby zwróciła nam produkt. Dzięki temu nasz dostawca będzie mógł zbadać znalezisko. My w imieniu sklepu przepraszamy – mówił rzecznik prasowy Tesco w rozmowie z „Metro”.

Nie wiadomo czy dziewczyna będzie domagała się odszkodowania od Tesco. Twierdzi jednak, że 50 pensów nie jest w stanie zrekompensować jej uszczerbku na psychice w związku ze spożyciem soku z „obcym” w środku.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

źródło: Onet, Mirror

Zobacz również