Śmierć Anny Przybylskiej zasmuciła całą Polskę. Do dziś jej fani tęsknią za swoją idolką. Teraz wszyscy przypominają cudowne słowa Przybylskiej o Beacie Tyszkiewicz. To wzrusza do łez.

Anna Przybylska odeszła w wieku zaledwie 36 lat. Aktorka chorowała na raka trzustki. Jej śmierć opłakiwała cała Polska.

ZOBACZ TAKŻE: Dopiero teraz to wyszło na jaw. Anię Przybylską zniszczyło coś strasznego

Wspomnienie Anny Przybylskiej

Anna Przybylska była ulubienicą wszystkich. Piękna, utalentowana i niesamowicie ciepła. Umierając, osierociła trójkę dzieci, które teraz wychowuje tylko ich tata, Jarosław Bieniuk.

Jednak śmierć aktorki nie pogrzebała pamięci o niej. Do dziś miliony Polaków wspominają przepiękną kobietę, która odeszła w tak dramatycznych okolicznościach.

Po artystce zostały nie tylko wspomnienia, ale również filmy, piękne sesje zdjęciowe oraz niezliczone wywiady. Teraz wszyscy przypominają słowa Przybylskiej o Beacie Tyszkiewicz.

ZOBACZ TAKŻE: Przybylska zostawiła dzieciom niezwykły prezent

Słowa Przybylskiej o Beacie Tyszkiewicz

– Chciałabym być jak Beata Tyszkiewicz, która jest spełnioną damą, potrafi poświntuszyć, bluznąć, pali papierosy, a przy tym ma niesłychaną klasę, maniery i styl. Uwielbiam ją i tym bardziej nie chcę być sfrustrowaną aktorką, która nienawidzi młodszych koleżanek, zazdrości im urody, wyglądu, propozycji. Boże, jak ja bym tego nie chciała! – mówiła wtedy Anna Przybylska.

Jej życzenie jest o tyle smutne, że niestety, Anna Przybylska nie miała możliwości się zestarzeć. Wszyscy ją zapamiętają jako przepiękną, wiecznie młodą kobietę.

Wydawać się może, że Przybylska przeczuwała co ją spotka. W kilku innych wywiadach podkreślała, że boi się umierania oraz bólu bliskich, który mogłaby po sobie zostawić.

Źródło: kozaczek.pl

Czy popierasz politykę zagraniczną PiS?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Uwierzysz, że one mają tyle samo lat?! Gwiazdy w tym samym wieku


Obraz typowego Polaka? Rodacy bezlitośnie wykpiwają swoje przywary [MEMY]

Zobacz również