Przedświąteczny szał ogarnął miliony Polaków. Przygotowania do Bożego Narodzenia są już w pełni, sklepy wprost pękają od ludzi, którzy robią zapasy żywnościowe i szukają prezentów dla najbliższych osób. Chcesz zrobić zakupy w Biedronce na święta? Biedronka ma „nieprzyjemną niespodziankę” dla swoich klientów.

Jeronimo Martins, portugalski właściciel sieci sklepów Biedronka, okazał się bardzo wyrozumiałym pracodawcą i postanowił ułatwić przygotowania do obchodów świąt i Sylwestra swoim pracownikom. W poszczególne dni zakupów nie będzie można dokonać wcale, lub w określonych godzinach.

ZOBACZ TAKŻE: Klienci oszaleli z wściekłości. W Biedronkach już nie da się robić zakupów

Zakupy w Biedronce na święta w wybranych dniach i godzinach

Biuro prasowe Jeronimo Martins wydało oświadczenie, w którym informuje o skróconych godzinach działania sieci sklepów Biedronka 24 i 31 grudnia. W Wigilię wszystkie oddziały będą otwarte do godziny 14:00, a w Sylwestra do 19:00.

– Decyzja o skróceniu czasu pracy w tych dniach, podjęta przez Jeronimo Martins Polska S.A., właściciela sieci sklepów Biedronka, ma na celu umożliwienie pracownikom przygotowania i spędzenia wieczoru wigilijnego i nocy sylwestrowej w gronie najbliższych. Jednocześnie staraliśmy się zapewnić klientom jak największy komfort dokonania zakupów w oba te dni – poinformowało w swym oświadczeniu Jeronimo Martins.

W dniach 25-26 grudnia i 1 stycznia wszystkie sklepy sieci Biedronki będą nieczynne. W pozostałe dni pomiędzy świętami dyskonty będą otwarte w normalnych godzinach funkcjonowania poszczególnych placówek. Bardzo zdenerwowało to klientów, którzy liczyli, że jeszcze na ostatnią chwilę uda im się dokupić jakieś zapasy na święta i imprezę sylwestrową. Tysiące z nich już jest wściekłych na decyzję sieciówki.

ZOBACZ TAKŻE: Czekoladowy skandal w Biedronce. Tysiące klientów w szale

Nie jedz TYCH rzeczy przed snem!


Tak wygląda życie Magdy Gessler w Kanadzie [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również