Sieć sklepów Biedronka po raz kolejny kusi klientów kolejną ciekawą promocją! Serca Polaków podbił bardzo popularny Gang Świeżaków. Tym razem dyskont wychodzi do nas z inną bardzo atrakcyjną ofertą. Tym razem za dokonane zakupy otrzymasz zwrot pieniędzy.

Od 4 grudnia wszyscy posiadacze karty SIM w sieci tuBiedronka, zaoszczędzą sporo pieniędzy na zakupy w sklepach Biedronki. Wystarczy doładować konto, a 20% środków z każdego doładowania konta, wróci do nas na naszą kartę „Moja Biedronka”. Uzbieraną kwotę będzie można wykorzystać podczas zakupów. Biedronka stara się również zawojować rynek polskiej telefonii komórkowej i wychodzi do klientów z bardzo atrakcyjną ofertą.

ZOBACZ TAKŻE: Biedronka wyrolowała PiS! Znaleźli sposób na zakaz handlu w niedzielę

Biedronka podbija rynek sieci komórkowych

Wszyscy członkowie sieci tuBiedronka będą mogli korzystać z darmowego pakietu internetu. Dla klientów telefonicznych przygotowano także bardzo atrakcyjne i konkurencyjne w porównaniu do innych operatorów telefonicznych stawki za połączenia i wiadomości tekstowe. Wewnątrz sieci połączenia i SMS-y są darmowe. Po doładowaniu konta za 20 lub 30 zł otrzymuje się darmowy pakiet internetowy – 5 GB za 20 zł i 10 GB za 30 zł.

Konkurencyjna oferta dyskontu

Nowa oferta telefonii obejmuje nie tylko darmowe połączenia i SMS-y wewnątrz sieci, ale także niższe stawki i darmowy pakiet 5 GB lub 10 GB internetu po doładowaniu za odpowiednio 20 zł lub 30 zł.

– Wszystkie połączenia do tuBiedronka, TMobile i Heyah są za darmo, a do pozostałych sieci kosztują jedynie 18 gr/min. Za 20 zł miesięcznie można mieć nielimitowane rozmowy do wszystkich oraz internetowy pakiet 5 GB. Dodatkowo do każdego doładowania klient dostanie 20% jego wartości zapisanych jako rabat na karcie „Moja Biedronka”. Dzięki temu rozwiązaniu, zebrane oszczędności można przeznaczyć na duże zakupy dla całej rodziny w jednym z ponad 2750 sklepów Biedronka w całej Polsce – powiedział redaktorom Fakt24 Paweł Lachman, dyrektor ds. zakupów w firmie Jeronimo Martins Polska, która jest właścicielem sklepów Biedronka.

Środki na karcie lojalnościowej można wykorzystać podczas zakupów do 31 sierpnia 2018 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Histeria w Biedronce. Klienci z obrzydzeniem patrzyli jak w sklepie…

Kto jest bogatszy: Lewandowski czy Radwańska? Najbogatsi Polacy przed 40. w 2017 roku [ZOBACZ!]


Nie chcesz się przeziębić? Jedz TE rzeczy!

...

Zobacz również