Uwaga! Biedronka ZWRACA klientom wydane pieniądze

Uwaga! Biedronka ZWRACA klientom wydane pieniądze

Sieć sklepów Biedronka po raz kolejny kusi klientów kolejną ciekawą promocją! Serca Polaków podbił bardzo popularny Gang Świeżaków. Tym razem dyskont wychodzi do nas z inną bardzo atrakcyjną ofertą. Tym razem za dokonane zakupy otrzymasz zwrot pieniędzy.

Od 4 grudnia wszyscy posiadacze karty SIM w sieci tuBiedronka, zaoszczędzą sporo pieniędzy na zakupy w sklepach Biedronki. Wystarczy doładować konto, a 20% środków z każdego doładowania konta, wróci do nas na naszą kartę "Moja Biedronka". Uzbieraną kwotę będzie można wykorzystać podczas zakupów. Biedronka stara się również zawojować rynek polskiej telefonii komórkowej i wychodzi do klientów z bardzo atrakcyjną ofertą. ZOBACZ TAKŻE: Biedronka wyrolowała PiS! Znaleźli sposób na zakaz handlu w niedzielę

Biedronka podbija rynek sieci komórkowych

Wszyscy członkowie sieci tuBiedronka będą mogli korzystać z darmowego pakietu internetu. Dla klientów telefonicznych przygotowano także bardzo atrakcyjne i konkurencyjne w porównaniu do innych operatorów telefonicznych stawki za połączenia i wiadomości tekstowe. Wewnątrz sieci połączenia i SMS-y są darmowe. Po doładowaniu konta za 20 lub 30 zł otrzymuje się darmowy pakiet internetowy - 5 GB za 20 zł i 10 GB za 30 zł.

Konkurencyjna oferta dyskontu

Nowa oferta telefonii obejmuje nie tylko darmowe połączenia i SMS-y wewnątrz sieci, ale także niższe stawki i darmowy pakiet 5 GB lub 10 GB internetu po doładowaniu za odpowiednio 20 zł lub 30 zł.

– Wszystkie połączenia do tuBiedronka, TMobile i Heyah są za darmo, a do pozostałych sieci kosztują jedynie 18 gr/min. Za 20 zł miesięcznie można mieć nielimitowane rozmowy do wszystkich oraz internetowy pakiet 5 GB. Dodatkowo do każdego doładowania klient dostanie 20% jego wartości zapisanych jako rabat na karcie „Moja Biedronka”. Dzięki temu rozwiązaniu, zebrane oszczędności można przeznaczyć na duże zakupy dla całej rodziny w jednym z ponad 2750 sklepów Biedronka w całej Polsce – powiedział redaktorom Fakt24 Paweł Lachman, dyrektor ds. zakupów w firmie Jeronimo Martins Polska, która jest właścicielem sklepów Biedronka.
Środki na karcie lojalnościowej można wykorzystać podczas zakupów do 31 sierpnia 2018 roku.
ZOBACZ TAKŻE: Histeria w Biedronce. Klienci z obrzydzeniem patrzyli jak w sklepie…
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News