UWAGA: Gigantyczna bryła uderzy w Ziemię! Zniszczenia mogą być niewyobrażalne

UWAGA: Gigantyczna bryła uderzy w Ziemię! Zniszczenia mogą być niewyobrażalne Źródło: fot. Wikimedia Commons/Fredrik

Uwaga! Przerażające wieści - dzisiaj spadnie na Ziemię 8-tonowa bryła żelaza, lecąca tu z kosmosu. Do tej pory nie udało się ustalić, gdzie uderzy. Naukowcy są ogromnym strachu.

Leci prosto na nas z ogromną prędkością. Dziś w nocy spadnie na Ziemię 8-tonowa bryła żelaza, nie jesteśmy w stanie jej zatrzymać. Do tego, przerażeni są wszyscy, bowiem nie wiadomo, gdzie uderzy. Chińska agencja kosmiczna poinformowała w swoim oświadczeniu, iż na Ziemię spadnie stacja kosmiczna Tiangong-1. Chiński satelita przestał działać w minionym miesiącu.

Satelita spadnie na Ziemię z kosmosu

- Szybki strumień cząsteczek ze Słońca, który miał dotrzeć do Ziemi i wpłynąć na pole geomagnetyczne naszej planety, w rzeczywistości nie miał żadnego efektu. Teraz przestrzeń kosmiczna wokół Ziemi i jej atmosfera jest spokojniejsza. Oznacza to, że gęstość górnych warstw atmosfery, przez którą porusza się Tiangong-1, nie zwiększyła się zgodnie z przewidywaniami (co wcześniej spowolniłoby statek kosmiczny), a zatem biuro ESA dostosowało przewidywany współczynnik zaniku – poinformowała Europejska Agencja Kosmiczna. Spadający satelita został wystrzelony w kosmos w roku 2011, po to, aby dokonywał eksperymentów na orbicie w ramach chińskiego programu kosmicznego, którego celem jest umieszczenie stałej stacji na orbicie do 2023 roku. Jeśli bryła uderzy w miasto, straty będą niewyobrażalne.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński się zemści. Premier pojednał się z największym wrogiem PiS
  2. To już pewne. Do Polski przybędzie 4,5 MILIONA imigrantów zarobkowych
  3. Koniec hitowego programu TVP? Prowadząca odchodzi!
Źródło: polskieradio.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News