Miał 9 lat. Popełnił samobójstwo, powód jest przerażający

Miał 9 lat. Popełnił samobójstwo, powód jest przerażający

Samobójstwo zawsze okazuje się niespodziewaną, niezwykle bolesną tragedią. Całe Stany Zjednoczone żyją właśnie sprawą 9-latka, który zabił się z powodu doświadczonych prześladowań. Z jego powodu chłopca odrzucano i wyszydzano tak bardzo, że postanowił odebrać sobie życie?

Jamel Myles z Denver w stanie Kolorado zaczął w tym roku czwartą klasę szkoły podstawowej. W poprzedzające rok szkolny wakacje postanowił powiedzieć swojej mamie, że jest gejem. Chociaż kobieta na początku nie uwierzyła jego twierdzeniom, bardzo szybko zaakceptowała przedstawiony jej przez syna fakt.

Dlaczego w Denver doszło do tragedii?

Niestety inaczej zachowały się dzieci w szkole chłopca. Jamel przyznawał, że jest dumny z bycia homoseksualistą, dlatego szybko się do tego przyznał. Od razu spotkał się jednak z szykanowaniem i odrzuceniem. - Mogę sobie jedynie wyobrażać, co mu powiedzieli. Syn wyznał mojej starszej córce, że dzieci w szkole powiedziały mu, żeby się zabił. Jest mi przykro, że nie przyszedł z tym do mnie - wyznała załamana samobójstwem 9-latka matka.

Samobójstwo zaszczutego przez rówieśników chłopca wstrząsnęło światem

- Powinniśmy ponosić odpowiedzialność za znęcanie się. Myślę, że dziecko także powinno, ponieważ dziecko wie, że to złe. Dziecko nie chciałoby, żeby ktoś to robił. Uważam, że rodzic powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności, ponieważ oczywiście to rodzice uczą ich takiego zachowania lub traktują ich w ten sposób - stwierdziła także kobieta. Ciało chłopca zostało odnalezione w jego domu rodzinnym w zeszły czwartek. W ten poniedziałek policja potwierdziła jednak, że przyczyną śmierci było oficjalnie samobójstwo.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Marcin Gortat jest zdruzgotany przez śmierć. „Mam złamane serce”
  2. Polska piosenkarka nie żyje. Miała 39 lat, koszmarna śmierć
  3. Leszek Miller Jr: Kim są dzieci zmarłego syna b. premiera Polski?
  4. Prokuratura podała PRAWDZIWĄ przyczynę śmierci syna Millera
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News