USA: Rozwścieczony ojciec zniszczył córce auto, bo zabawiała się w nim z chłopakiem (video)

USA: Rozwścieczony ojciec zniszczył córce auto, bo zabawiała się w nim z chłopakiem (video) Źródło: źródło: facebook.com/kaylor.card

Wściekły ojciec z Georgii koparką zniszczył warte 13 tys. dolarów auto córki (ponad 40 tys. złotych). Powodem było nakrycie jej w samochodzie razem z chłopakiem, "z którym nie powinna być". Proces zniszczenia nagrał brat dziewczyny, Kaylor Card, który wideo zamieścił na swoim facebookowym profilu.

Według brata dziewczyny, ojciec już wcześniej miał ostrzegać ją przed spotykaniem się z tym chłopakiem. Zagroził też, że dziewczynę spotka kara, jeśli dowie się, że ta umawia się z nim. Ojciec miał bowiem określić partnera jego córki, jako "mężczyznę, z którym ta nie powinna być".

Dlatego też Card wpadł w niemały szał, kiedy okazało się, że jego córka flirtuje w swoim samochodzie ze znienawidzonym przez ojca chłopakiem. Mężczyzna stwierdził więc, że nie może bagatelizować sprawy i postanowił dać córce nauczkę.

Wściekły ojciec wsiadł do koparki i zaczął demolować Audi A4 należące do jego córki. Auto warte około 40 tys. złotych zostało doszczętnie zniszczone, a jego kolejnym przystankiem będzie złomowisko.

Kara wymierzona przez Carda wobec jego córki spotkała się z różnym odbiorem w internecie. Najczęściej komentujący zwracają uwagę na to, że mężczyzna mógł auto sprzedać. Inni wyrażają jednak wyrazy zrozumienia wobec działań ojca: "Jako biedny człowiek płaczę nad zniszczeniem tego auta. Jednak jako ojciec, muszę przyznać rację panu Cardowi" - napisał w komentarzu Andrea Gibson.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji! źródło: wp.pl, dailymail.co.uk, facebook.com pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News