Chattanooga
Wiadomości Pikio - 22 Sierpnia 2015

USA: Kobieta straciła pracę, bo obraziła islamskiego terrorystę

Z utratą pracy musiała pogodzić się Heidi Grubbs, mieszkanka Chattanoogi w stanie Tennesee. Kobieta została zwolniona ze swojego stanowiska w markecie, gdyż "kupą g*wna" nazwała muzułmanina, który w lipcu zamordował w mieście pięciu żołnierzy.

Rozmowę Heidi usłyszał jeden z klientów placówki. Niezwłocznie doniósł o tym kierownictwu marketu. Kobieta nie chciała przepraszać za swój czyn, na skutek czego została wyrzucona z pracy. Ponadto Heidi usłyszała od ochroniarzy marketu, że nie może już nawet wejść do placówki. Powodem tego jest tablica z treścią godzącą w islam, jaką kobieta ma umieszczoną za szybą samochodu."Mam zakaz przychodzenia tutaj, ze względu na tablicę jaką mam w samochodzie. Jest to anty-islamska wiadomość którą z dumą prezentuje za szybą. Moja tablica mówi, żeSr*m na wasz Koran, pluję w twarz Mahometowi, a Islam to kłamstwo.” - opisała sprawę Grubbs. Według kierownictwa marketu Heidi złamała regulamin obowiązujący w sklepie, dlatego też została wyrzucona z pracy i nie może już więcej pojawić się na jego terenie. O decyzji tej poinformował rzecznik. Niedługo po wyrzuceniu kobiety z pracy, ta nakleiła na szybie swojego samochodu kartkę z treścią wyjaśniającą, że straciła pracę, gdyż "wyraziła swą opinię na temat prawdy o islamie". Inna, naklejona na lusterko wiadomość, informuje z kolei, że Grubbs "nie boi się muzułmańskiego braterstwa w Chattanoodze".Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: seoodwyk.pl, examiner.com pt
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News