Amerykańskie media dotarły do blisko 90-letniego mężczyzny, który jest ojcem co najmniej 1300 dzieci. Ojcostwo zostało potwierdzone na podstawie badań DNA.

Wszystko wyszło na jaw przez przypadek gdy prywatna agencja detektywistyczna zajmowała się sprawą ustalenia pokrewieństwa dwóch mężczyzn. Okazało się, że mężczyźni mają wspólnego ojca więc poszli za ciosem i zlecili poszukiwania reszty ewentualnego rodzeństwa. Koniec końców – dzięki badaniom DNA – okazało się, że ich rodzeństwo liczy sobie co najmniej 1300 osób.

Ojcem okazał się aktualnie 87-letni emerytowany listonosz, który z rozbrajającą szczerością przyznaje, że antykoncepcja w czasach jego młodości nie była powszechnie znana.

Mężczyzna pytany przez media o komentarz nie czuje wstydu i wyjaśnia w jaki sposób udało mu się spłodzić tak pokaźną ilość potomstwa.

 – Nie mam się czego wstydzić. To były wspaniałe lata 60., a ja przypominałem Johnny’ego Casha. Niektóre kobiety naprawdę wierzyły, że nim jestem. Nie wiem, czy było to tylko ich usprawiedliwieniem, ale kimże byłem, żeby odmawiać propozycji „szybkiego numerka” – powiedział mediom mężczyzna.

Nie jest jednak znana dokładna liczba spłodzonych przez byłego listonosza dzieci jednak najprawdopodobniej jest o wiele większa.

Jak zauważają media, 87-letni mieszkaniec Nashville pobił dotychczasowego lidera w rankingu posiadania największej liczby potomstwa – sułtana Maroka Mulaj Ismaila, który przez całe swoje życie spłodził blisko 900 dzieci.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:


źródło: worldnewsdailyreport

Zobacz również