USA: 11-latek postrzelił włamywacza. Złodziej "płakał jak dziecko" (video)

USA: 11-latek postrzelił włamywacza. Złodziej "płakał jak dziecko" (video)

Chris Gaither, 11-latek mieszkający w stanie Alabama w USA, stał się lokalną gwiazdą po tym jak zachowując zimną krew postrzelił złodzieja, który włamał się do jego domu.

Jak relacjonuje nastolatek, zauważył on włamywacza gdy był sam w domu. Złodziej schodził po schodach trzymając w dłoniach kosz z łupem. Chłopiec zachowując zimną krew, odszukał broń znajdującą się w domu i postanowił w ukryciu poczekać aż intruz zbliży się do niego wystarczająco blisko, by mógł oddać celny strzał.

Gdy bandyta spostrzegł nastolatka, zagroził mu, że go zabije, jednak chłopiec się nie przestraszył i wyciągnął broń. To jednak nie powstrzymało złodzieja i ruszył w stronę 11-latka, ponieważ uznał, że pistolet kaliber 9 mm nie jest autentyczny.

Chłopiec niewiele myśląc w chwili zagrożenia, oddał 12 strzałów w stronę włamywacza, z czego jeden trafił go w nogę. Jak później powiedział mediom, złodziej "płakał jak dziecko".

 - Mam nadzieję, że wyciągnie nauczkę z próby włamania się do mojego domu i okradzenia go - powiedział chłopiec.

Jak się okazało, chłopiec doskonale wie jak posługiwać się bronią, ponieważ jego ojciec regularnie zabiera go na strzelnicę.

https://www.youtube.com/watch?v=clW2jtv6qFc

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

bh, źródło: the telegraph Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu