Reklama

Denis Urubko podjął OSTATNIĄ decyzję. Wszyscy himalaiści świata osłupieli

Denis Urubko podjął OSTATNIĄ decyzję. Wszyscy himalaiści świata osłupieli Źródło: fot. Wikimedia

Denis Urubko ogłosił sensacyjną informację. To ogromne zaskoczenie, tego nikt się nie spodziewał. Sportowiec podjął ostateczną decyzję.

Reklama

Po decyzji Urubko wszyscy himalaiści świata wpadli w totalne osłupienie.

Urubko totalnie zaskoczył

Wspinacz zszokował wszystkich po tym, gdy postanowił samodzielnie zdobyć szczyt K2. Teraz zweryfikował swoje plany. Jego decyzja jest totalnym zaskoczeniem. Wiadomo już co postanowił Denis Urubko. Jest też komentarz Polskiego Himalaizmu Zimowego 2016-2020 im. Artura Hajzera. ZOBACZ TAKŻE:  Żona wyrzuciła Żyłę z domu. Gdzie teraz mieszka?

Dramatyczny koniec

To koniec. Sportowiec oświadczył, że rezygnuje z dalszej wspinaczki na K2. Uczestnicy narodowej wyprawy zaakceptowali tę decyzję. - Denis Urubko, zgodnie ze swoimi przekonaniami dotyczącymi końca sezonu zimowego, postanowił opuścić Zimową Wyprawę na K2. Decyzja ta została zaakceptowana przez uczestników wyprawy, którzy nie widzieli dalszej możliwości współpracy z Denisem po jego samodzielnej próbie zdobycia wierzchołka - czytamy na facebookowym fanpage'u Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 im. Artura Hajzera. K2 to drugi co do wielkości szczyt, który nigdy nie został zdobyty zimą. Denis Urubko odłączył się od narodowej wyprawy dowodzonej przez mającego ogromny bagaż doświadczenia Krzysztofa Wielickiego i próbował samodzielnie osiągnąć to, co nie udało się jeszcze nikomu. Tym razem jednak sportowiec, który zasłynął bohaterstwem  podczas akcji ratunkowej Francuzki Revol nie okryje się glorią chwały. Przygoda himalaisty na K2 dobiegła właśnie końca. Źródło: sportowefakty.wp.pl
Reklama
Następny artykuł