Dramatyczne wyznanie Radwańskiej. Opowiedziała o chorobie i brak siły do życia

Dramatyczne wyznanie Radwańskiej. Opowiedziała o chorobie i brak siły do życia Źródło: screenshot/Interia

Urszula Radwańska przez wielu uważana może być za prawdziwy okaz zdrowia. Okazuje się, że prawda jest zupełnie inna. Od lat zmaga się z ciężką chorobą, która ma ogromny wpływ na jej życie. Wzruszające wyznanie gwiazdy sportu poruszy fanów.

Urszula Radwańska od lat jest związana z tenisem. Sport od zawsze był niezwykle istotną częścią jej życia, co wielokrotnie udowadniała na kortach na całym świecie. Sukcesy sportsmenki nie przychodziły jednak łatwo - zawsze były okupione ciężką pracą, a liczne kontuzje i choroba sprawiły, że kariera tenisistki była bardzo trudna. Choć przez wielu postrzegana jest jako okaz zdrowia, prawda jest niezwykle bolesna i poruszająca.

Urszula Radwańska szczerze opowiedziała o swojej walce o powrót do zdrowia. Miała wiele ciężkich chwil

Życie i kariera słynnej gwiazdy sportu nie zawsze były łatwe. Cień na zawrotną karierę sportsmenki rzuciły trzy kontuzje, z którymi Urszula Radwańska musiała się zmagać. W szczerym wywiadzie tenisistka opowiedziała o ciężkich chwilach, jakie przeżyła.

- Wiadomo, że kontuzje zawsze są ciężkie dla sportowca. Wtedy nie możemy realizować naszych marzeń, naszej pracy Zabiera się nam nasze marzenia, naszą pracę więc to są bardzo ciężkie chwile - powiedziała.

Nawet jedna kontuzja może być dramatem dla osoby związanej ze sportem. Tymczasem Urszula Radwańska musiała liczyć się z kilkoma urazami, wymagającymi niestety skomplikowanego leczenia.

- Ja miałam łącznie 3 operacje, czyli dosyć sporo. Trzy operacje plus wirus mononukleozy, ale wiadomo, że kontuzje są wpisane w karierę sportowca. Prędzej czy później są takie przeciążenia w sporcie zawodowym, że to ciało nie wytrzymuje - wyznała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Urazy jednak na szczęście udało się wyleczyć i gwiazda mogła wrócić do swojej pasji, a zarazem pracy. Dziś z uśmiechem mówi, że ten czas ma już za sobą i nie poddaje się w realizowaniu swoich marzeń o karierze tenisistki.

- Pozbierałam się po tym i z powrotem walczę - stwierdziła.

Kontuzje to jednak niejedyne przeciwności losu, z jakimi musiała się zmierzyć. Poza nimi dotknęła ją również straszna choroba.

Tenisistka pozbierała się po kontuzjach. Musiała też walczyć z niebezpieczną chorobą

Podczas rekonwalescencji po jednym z urazów okazało się, że Urszula Radwańska cierpi też z powodu wirusa mononukleozy. To ciężka choroba, która ma wpływ na całe życie. Nieprzyjemne objawy uprzykrzyły życie gwiazdy sportu bardziej niż cokolwiek innego.

- Staje się rano i człowiek nie ma siły wstać z łóżka. (...) To były bardzo ciężkie chwile, gorsze nawet niż te  kontuzje czy operacje, które miałam - przyznała.

Dziś trudne chwile ma już za sobą, a to, co przeżyła, z pewnością wzmocniło jej charakter. Nadal chce walczyć na korcie, a zwolnienie tempa nawet nie przeszło jej przez myśl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 44-letnia gwiazda po porodzie pokazała się w bikini. Wygląda obłędnie
  2. Krystyna Pawłowicz w młodości była naprawdę ładna. Jak posłanka wyglądała kiedyś?
  3. Barbara Kurdej-Szatan znowu popłynęła na imprezie? Do sieci trafiły zdjęcia
  4. TVN zapowiada najgorszy kataklizm od lat. Niszczycielski cyklon uderzył w kontynent
  5. Rodowicz mieszka w 100-letniej willi, która ścina z nóg
  6. Rozpaczliwe informacje Polsatu. Z ciężarówki ciekła krew. Gdy policjanci podeszli, zamarli

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News