urszula_po
yt/Superstacja
Anna Maria Guziewska - 7 Grudnia 2018

Urszula przerwała milczenie! Opowiedziała o czymś strasznym

Urszula jest wielką gwiazdą polskiej estrady. Na listach przebojów pojawia się od 35 lat, co stawia ją w pozycji jednej z najbardziej wpływowych wokalistek. Piękna artystka opowiedziała właśnie o swoim prywatnym życiu, które wielokrotnie nie przypominało bajki. W opowieści występuje śmierć, choroba i nałóg.

Urszula pojawiła się na polskiej scenie muzycznej 35 lat temu. Od tego momentu jej każda płyta wzbudza ogromne emocje wśród fanów. Koncerty gwiazdy są zawsze ogromnym wydarzeniem wśród maniaków jej muzyki, a wzruszająca treść tekstów doprowadza do płaczu miliony. Właśnie wyznała, że jej prywatne życie chwilami było prawdziwym koszmarem.

Co się stało w życiu znanej piosenkarki? Urszula wyznała zatrważającą prawdę

Śmierć jej pierwszego męża wywołała w niej ogromny ból. Stanisław Zybowski przez trzy lata walczył z nowotworem wątroby. Przegrał walkę w 2001 roku. Po tym wydarzeniu Urszula nie mogła stanąć na nogi. Wkrótce poznała nowego mężczyznę - 20 lat młodszego dźwiękowca ze swojego zespołu. On wciągnął ją w nałóg, a kobieta przez wiele lat nie potrafiła utrzymać odpowiedniego emocjonalnego balansu. Ten związek od początku był zwariowany. Ona doświadczona, on zaangażowany. Gdy okazało się, że oboje mają za sobą trudne doświadczenia, postanowili zostać rodzicami. Media donosiły o uzależnieniu Tomasza Kujawskiego, a sama Urszula milczała w sprawie. - Mamy wzloty i upadki. Z perspektywy czasu cieszę się, że te trudne chwile nas spotkały. I dobrze, że akurat wtedy. Moje życie było jak rozpędzona karuzela i niewiele brakowało, żebym z niej wypadła. Pewnie gdybym była psychologiem, mogłabym to przewidzieć, ale nie jestem, więc musiałam odebrać lekcję od życia. Płyta za płytą, kariera, koncerty, śmierć Stasia, narodziny dziecka… Wszystko działo się w zawrotnym tempie - wyznała po latach Urszula o początkach swojego związku. Piosenkarka zauważyła, że przeżycia potrząsnęły nią i partnerem. Para postanowiła skorzystać z pomocy psychologa, który nauczył ich zdrowego funkcjonowania obok siebie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
SławomirSławomir pokazał prawdziwe oblicze. Takiego go nie znaliśmy!Czytaj dalej
- To już nie były żarty. Tak naprawdę to była psycholożka Tomka, ja do niej chodziłam jako osoba współuzależniona. Bardzo dobrze wspominam ten czas - podkreśliła kobieta w wywiadzie. Artystka zadeklarowała, że najgorsze momenty są już za nią i że dziś jej związek jest zarówno zdrowy, jak i szczęśliwy. Przy okazji obchodów jubileuszu zawodowego podkreśliła, że czuje się spełniona. Mimo wszystko bierze pod uwagę każdy, nawet najgorszy scenariusz.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wspaniałe! Gwiazda wyszła ze szpitala, a TVN zrobił coś niesamowitego
  2. Wspaniałe! Gwiazda wyszła ze szpitala, a TVN zrobił coś niesamowitego
  3. Gwiazda Przyjaciółek szczerze o raku. Jej bohaterka zniknie z serialu?
  4. Nie mam ochoty na swojego faceta. Oto 10 porad
  5. Znaki zodiaku podpowiadają: oto najbardziej toksyczne pary
Edyta OlszówkaTe gwiazdy rzuciły alkohol! Jak pokonały nałóg?Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News