Urszula Dudziak wyjawiła zdumiewające kulisy "The Voice Senior". Działy się z nią straszne rzeczy, chodzi o jej zdrowie

Urszula Dudziak wyjawiła zdumiewające kulisy "The Voice Senior". Działy się z nią straszne rzeczy, chodzi o jej zdrowie Źródło: Facebook / thevoiceseniortvp

Urszula Dudziak ujawniła zaskakujące kulisy bardzo popularnego programu "The Voice Senior". Bycie jurorką bardzo wpłynęło na artystkę, kosztowało ją to sporo zdrowia.

Urszula Dudziak wyznała w wywiadzie, że praca na planie "The Voice Senior" kosztowała ją sporo zdrowia. Nowy program Telewizji Polskiej od razu zyskał sympatię wielu widzów. Wokalistka ujawniła kulisy bycia jurorką, kobieta nie spodziewała się takiej reakcji swojego organizmu.

Urszula Dudziak jest jurorką w nowym programie TVP

"The Voice Senior" od razu zdobył serca widzów. Uczestnikami programu są utalentowane starsze osoby, które zawsze myślały o śpiewaniu, ale nigdy nie spełniły tego marzenia. Urszula Dudziak została jedną z jurorek, oceniających występy seniorów. Obok niej w fotelach jury zasiedli Alicja Majewska, Marek Piekarczyk i Andrzej Piaseczny.

Wokalistka wyznała, że bycie jurorką w programie kosztowało ją sporo zdrowia. Artystka wyjawiła, że bardzo stresowała się nową rola i ocenianiem uczestników. Gwiazda nie przypuszczała, że będzie to dla niej aż tak trudne zadanie.

- Ja nie mogłam spać, zdarzało się, że do rana nie spałam. A szczególnie w takiej sytuacji, kiedy czterech wokalistów, każdy śpiewa inaczej i każdy śpiewa rewelacyjnie. I teraz wybierz dwóch! - powiedziała w wywiadzie z dziennikarzem portalu "Fakt".

Urszula Dudziak przyznała, że ocenianie uczestników było dla niej bardzo trudne

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Program emitowany jest o 7 grudnia tego roku i natychmiast stał się hitem ramówki TVP. Pierwszy odcinek obejrzało ponad 4 miliony widzów, co jest niesamowicie wysokim wynikiem. Pierwowzór programu, "The Voice of Poland", przyciągał przed ekrany "zaledwie" 2 miliony telewidzów.

- Jak ja się dowiedziałam, ze to jest aż 4 miliony to wow. To świadczy o tym, że tego typu programy są bardzo potrzebne, bo łamią bardzo krzywdzący stereotyp [ ... ] Jak ktoś śpiewał, albo miał ochotę śpiewać, to niech wyjdzie i niech zaśpiewa. Niech spełni swoje marzenia po prostu - dodała wokalistka.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda. Zginął w wypadku, miał zaledwie 27 lat
2. Doniesienia są tragiczne. Czesław Szczęsny nie żyje

Uczestnicy programu walczą o zwycięstwo i tytuł Najlepszego Głosu w Polsce. Dodatkowo, zwycięzca dostanie nagrodę w wysokości 50 000 złotych oraz wycieczkę o wartości 30 000 złotych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tajemnicza śmierć Marii Probosz. Aktorka przegrała walkę z chorobą?
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Pan Władysław całe życie odprowadzał składki, ale nie dostaje emerytury z ZUS-u. Powód nie mieści się w głowie
  4. Wigilijna sałatka ze śledziem i tajnym składnikiem zniknie z talerzy w minutę. Goście będą Cię błagać o przepis
  5. To miał być zwykły pierwszy taniec. Nagle para młoda zrobiła niebywałą rzecz, wszyscy goście przecierali oczy ze zdumienia

źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News