Urszula Dudziak musiała pogodzić się ze stratą
YouTube Urszula Dudziak
Irmina Jach - 3 Października 2020

Niestety. Urszula Dudziak musiała pogodzić się z ogromną stratą

Urszula Dudziak przed laty musiała pogodzić się z ogromną stratą. Trudno uwierzyć, co wydarzyło się w życiu popularnej wokalistki. Na skutek rażącego niedopatrzenia zaniedbano kluczową kwestię dotyczącą jej kariery. Do tej pory nikt nie podjął się próby odwrócenia fatalnego w skutkach błędu. Współczujemy.

Urszula Dudziak w jednym z wywiadów przyznała, że gdyby nie rażący błąd, jej życie mogłoby potoczyć się zupełnie inaczej. Sytuacja, która miała miejsce przed wieloma laty, jest bulwersująca. Trudno uwierzyć, że gwiazda przegapiła taką okazję.

Zdjęcie ze ślubu jest dobijające. Ból ogarnia człowieka na samą myśl, co wydarzyło się z panną młodąZdjęcie ze ślubu jest dobijające. Ból ogarnia człowieka na samą myśl, co wydarzyło się z panną młodąCzytaj dalej

Urszula Dudziak przeżyła ogromną stratę

Urszula Dudziak od najmłodszych lat kochała muzykę. Już jako dziecko uczyła się gry na fortepianie. W liceum była ogromną fanką Elli Fitzgerald, co wpłynęło na jej późniejsze zainteresowanie jazzem. Młodzieńcze zamiłowanie doprowadziło ją na scenę Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Jazzowej. Lata siedemdziesiąte spędziła w Stanach Zjednoczonych, gdzie wydała blisko 50 płyt. Za granicami kraju cieszyła się ogromną popularnością. W 1976 roku nagrała kultowy utwór "Papaya", który zrobił furorę zarówno w Polsce, jak i na Filipinach, w Azji i Ameryce Południowej. Piosenka doczekała się nawet unikatowego układu tanecznego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Mogłoby się wydawać, że numer, który do dziś pozostaje w użyciu armii filipińskiej podczas przerwy w musztrze, przyniósł gwieździe ogromną fortunę. Prawda okazała się jednak być zgoła inna. Tantiemy za "Papayę" dają jej zysk w wysokości zaledwie dwóch tysięcy dolarów rocznie. Artystka przyznała się do tego dopiero w jednym z ostatnich wywiadów.

- Rozmawiałyśmy z bardzo dobrymi prawnikami i gdy oni zaczęli w tym grzebać, okazało się, że lata temu Michał podpisał jakieś dokumenty związane z licencją. Oboje byliśmy wtedy zielonymi ogórkami i nie za bardzo orientowaliśmy się, co i jak. Usłyszeliśmy, że spokojnie należy nam się od dwóch do trzech milionów dolarów. Tamci prawnicy nie chcieli jednak zaangażować się w naszą sprawę, bo stwierdzili, że straciliby na to mnóstwo czasu - mówiła Urszula Dudziak w rozmowie z portalem Plejada.

Dzisiaj grzeje:

1. Wierni mocno się zdziwili. Kościół właśnie powiadomił, jak teraz będzie wyglądało przyjmowanie komunii na mszy

2. Niestety, stało się. Kolejne państwo wprowadza kwarantannę dla Polaków, ogromne zamieszanie dla tysięcy obywateli

3. Mieszkasz w domu - zapłacisz 900 złotych, ci w mieszkaniach po 700 zł. Nie będzie możliwości uniknięcia nowej opłaty

Artystka twierdzi, że problem jest tak skomplikowany, że znalezienie rozwiązania jest niemożliwe. Nikt nie chce podjąć się próby wyegzekwowania wyższej kwoty na rzecz gwiazdy. Urszula Dudziak przyznała jednak, że niewielkie wynagrodzenie nie zabrało jej radości z tego, co osiągnęła.

- Co ja bym zrobiła z trzema milionami dolarów? Chyba bym się zabiła. Przerażałoby mnie to! Co za dużo, to niezdrowo. Ani nadmiar, ani niedomiar nie jest dobry - dodała.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W "Millionerach" ogromne emocje. Podczas emisji padło pytanie, które wprowadziło w konsternację samego prowadzącego
  2. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest wujek Adama Małysza, aż nas zatkało. To prawdziwa legenda polskiego sportu
  3. Wieczorna tragedia wstrząsnęła mieszkańcami. Nie żyje 16-latka, koszmarne wydarzenia na południu Polski
  4. Państwo młodzi spojrzeli na zdjęcie ślubne i zamarli. Jeden szczegół zmroził im krew w żyłach
  5. Zbliża się 6. rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Zdjęcia jej grobu odbierają mowę
  6. Kochasz chleb w jajku? Rewolucyjny przepis sprawia, że smakuje lepiej niż pizza, kubki smaku orbitują

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News