28-latka zginęła w męczarniach tuż po swoich urodzinach. Chciała poprawić swoją urodę, to doprowadziło do tragedii

28-latka zginęła w męczarniach tuż po swoich urodzinach. Chciała poprawić swoją urodę, to doprowadziło do tragedii Źródło: facebook/Danea Plasencia

Urodziny 28-letniej Danei Plasencii zakończyły się tragicznie. Wszystko przez prezent urodzinowy, który miał spełnić jej marzenie, a pozbawił ją życia. Młoda kobieta parę dni po uroczystości zginęła w okrutnych męczarniach. Chciała tylko poprawić swoją urodę, jednak jej wielkie plany zakończyły się nagłą, niespodziewaną tragedią.

Urodziny 28-latki miały zakończyć się w zupełnie inny sposób. Długo marzyła o jednej rzeczy, w końcu postanowiło sobie ją sprezentować na urodziny. Pogoń za wymarzoną figurą skończyła się dla niej tragicznie.

Urodziny które nie były szczęśliwe

Mieszkająca w Miami Danea Plasencia chciała mieć szczupłą figurę i spore pośladki - po to, aby upodobnić się do jej ideału, Kim Kardashian. Zdecydowała się na zabieg raptem kilka dni po swoich urodzinach.

Według "Miami Herald" 28-latka skorzystała z usług kliniki Mia Aesthetics. Operację Brazylijskiego Powiększenia Pośladków (BBL - Brazilian Butt Lifting) miała mieć przeprowadzoną w terminie 10 Maja. Operacja plastyczna polega na odessaniu tłuszczu z jednego z obszarów ciała i wstrzyknięcie go w pośladki.

Co jednak jest interesujące w tej sprawie, kobieta dwa miesiące wcześniej poddała się innej operacji plastycznej pośladków. Jak podała kuzynka zmarłej 28-latka, już podczas tej operacji zagrożone było jej życie. Dlatego też rodzina była przeciwna kolejnemu zabiegowi.

Plasencia postanowiła nie informować swojej rodziny o kolejnym zabiegu, zdawała sobie sprawę, że będą próbowali ją od tego odwieść. Zabieg odradzał także dziadek Danei, który sam jest chirurgiem. Kiedy dowiedział się, że jego wnuczka i tak zdecydowała się na operację, czym prędzej udał się do kliniki, aby powstrzymać lekarzy.

Niestety, spóźnił się. Gdy wchodził, zobaczył swoją wnuczkę wynoszoną na noszach - jej ciało było całe sine. Kobieta zmarła w szpitalu, osieracając tym samym trójkę dzieci.

Śledztwem w sprawie śmierci 28-latki, zajęła się prokuratura.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niebezpieczny zabieg

Klinika Mia Aesthetics wydała oficjalne oświadczenie, że jest to pierwszy tego typu przypadek, a kadra kliniki to najwyższej klasy lekarze.

- Nasz zespół jest wstrząśnięty tą tragedią, ponieważ każdy pacjent jest częścią naszej rodziny. Staramy się zapewnić naszym pacjentom najbardziej zaawansowaną chirurgię plastyczną i najlepszą opiekę - pisze zarząd kliniki w oficjalnym komunikacie.

Jednak nie jest to pierwszy przypadek śmierci po tym typie zabiegu. Jak podaje NBC - tylko na południu Florydy w wyniku powikłań po Brazylijskim Liftingu Pośladków zmarło 12 kobiet.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gienek Loska walczy o życie! Lekarze podali przerażające informacje. Fani nie mogą wyjść z osłupienia. To straszne
  2. Okropna i druzgocąca tragedia w życiu Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz TVP stracił najważniejszą osobę w swoim życiu
  3. Prorok z zagranicy przeraził Polaków. Zapowiada nagłą zagładę milionów ludzi, wkrótce ma wydarzyć się najgorsze
  4. Nadchodzi prawdziwa groza. Nawet tragedie i katastrofy z wizji Jackowskiego są mniej przerażające
  5. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj
  6. Potężne trzęsienie ziemi!

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News