Dziś 64. urodziny obchodzi Monika Olejnik

Dziś 64. urodziny obchodzi Monika Olejnik Źródło: Piotr Molecki/East News

Monika Olejnik świętuje dzisiaj 64. urodziny. Słynna dziennikarka TVN od lat pozostaje wierna swojemu stylowi zarówno wizualnemu, jak i w pracy. Charyzmatyczna, twarda i nieustępliwa - taką wersję gwiazdy pokochali fani.

Monika Olejnik przyszła na świat 11 lipca 1956. Od lat zajmuje się dziennikarstwem w polskim radiu i telewizji. Widzowie z pewnością kojarzą program "Kropka nad i", który prowadzi w TVN. Dziś przypadają jej urodziny, czego jej życzycie?

Początki Moniki Olejnik w mediach 

Monika Olejnik jest absolwentką XLVI Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie, po zakończeniu szkoły, rozpoczęła studia zootechniczne i dziennikarskie. Pierwszy kontakt z mediami miała już w 1981 roku, gdy odbywała staż w redakcji programu rolnego. 

Przez niemalże dwadzieścia lat pracowała w programie trzecim Polskiego Radia, gdzie spotykała się z politykami. Wywiady z jej udziałem zaczęły cieszyć się ogromną popularnością, na początku 2001 przeniosła się do Radia Zet. Tak samo, jak w poprzedniej pracy, jej głównym zadaniem były rozmowy z przedstawicielami polskiej sceny politycznej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Życie prywatne

Prywatnie, Monika Olejnik wyszła za mąż za Grzegorza Wasowskiego, dziennikarza i satyryka. Para doczekała się syna Jerzego. Obecnie jej życiowym parterem jest Tomasz Ziółkowski, dziennikarz sportowy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Trąba powietrzna nad Bałtykiem. Żywioł uderzył z całą siłą, ogromne zniszczenia i ranni

2. Objawy raka wątroby. Pod żadnym pozorem nie należy ich lekceważyć

Monika Olejnik od lat cieszy się ogromną sympatią wśród widzów TVN 24. Rozmowy w "Kropce nad i" wielokrotnie zostawały nagradzane, przynosząc Olejnik najważniejsze dziennikarskie nagrody.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wrzuciła do małosolnych nietypowy składnik. Wszyscy poprosili o przepis
  2. Sekret Anny i Roberta Lewandowskich wyszedł na jaw. Próbowali ukryć miejsce swojego pobytu, dziennikarze nie mają wątpliwości
  3. Ujawniono, co Marek Kondrat robi z 2-letnią córeczką. Niestety, fani drżą z obaw o przyszłość rodziny
  4. TVP przekazało smutne informacje, Polacy w żałobie. Nie żyje Henryk Płóciennik
  5. Fenomenalny trik na pranie ubrań. Prawdziwy hit, będą jak nowe, już nigdy się zniszczą w pralce
  6. Zablokowana autostrada, na środku koń z połamanymi nogami. Trwa akcja służb

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News