Wielkiego zaskoczenia doznali fani jednej z najbardziej znanych celebrytek w sieci, której profil na Instagramie śledzi aż 160 tysięcy osób. Młoda gwiazdka, otrzymała niedawno kolejny zastrzyk popularności. Zapewniło jej go śmiałe wyznanie, na które zdobyła się nastolatka. 

W Norwegii Emma Ellingsen ma status gwiazdy. Poza blogiem i profilem na Instagramie nastolatka prowadzi również kanał na YouTube. Za ich pośrednictwem dzieli się z fanami swoimi stylizacjami, makijażami oraz śmiałymi fotografiami.

„Natura się pomyliła”

Blogerka postanowiła przerwać milczenie i podzielić się ze swoimi fanami szczerym wyznaniem. Za pośrednictwem Instagrama Ellingsen przyznała, że jest osobą transseksualną i wciąż przechodzi kurację hormonalną.

– Miałam osiem lat, gdy zdałam sobie sprawę, że nie jestem sobą – ujawniła. Prawda jest taka, że urodziłam się chłopcem. Byłam świadomą dziewczynką uwięzioną w ciele chłopca. Wciąż biorę hormony, żeby być stuprocentową kobietą. Gdy widzę siebie w lustrze, jestem pewną siebie i piękną dziewczyną. W moim przypadku natura się pomyliła – napisała na swoim profilu.

Wyznanie blogerki spotkało się ze zrozumieniem i życzliwością. Norweżka otrzymała od swoich fanów liczne wyrazy wsparcia i solidarności.

 

Największe seksskandale show-biznesu

Gwiazdy, które były molestowane seksualnie [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również