"Urodziłam się chłopcem". Celebrycki świat w szoku po tym wyznaniu

"Urodziłam się chłopcem". Celebrycki świat w szoku po tym wyznaniu

Wielkiego zaskoczenia doznali fani jednej z najbardziej znanych celebrytek w sieci, której profil na Instagramie śledzi aż 160 tysięcy osób. Młoda gwiazdka, otrzymała niedawno kolejny zastrzyk popularności. Zapewniło jej go śmiałe wyznanie, na które zdobyła się nastolatka. 

W Norwegii Emma Ellingsen ma status gwiazdy. Poza blogiem i profilem na Instagramie nastolatka prowadzi również kanał na YouTube. Za ich pośrednictwem dzieli się z fanami swoimi stylizacjami, makijażami oraz śmiałymi fotografiami.

"Natura się pomyliła"

Blogerka postanowiła przerwać milczenie i podzielić się ze swoimi fanami szczerym wyznaniem. Za pośrednictwem Instagrama Ellingsen przyznała, że jest osobą transseksualną i wciąż przechodzi kurację hormonalną. - Miałam osiem lat, gdy zdałam sobie sprawę, że nie jestem sobą - ujawniła. Prawda jest taka, że urodziłam się chłopcem. Byłam świadomą dziewczynką uwięzioną w ciele chłopca. Wciąż biorę hormony, żeby być stuprocentową kobietą. Gdy widzę siebie w lustrze, jestem pewną siebie i piękną dziewczyną. W moim przypadku natura się pomyliła - napisała na swoim profilu. Wyznanie blogerki spotkało się ze zrozumieniem i życzliwością. Norweżka otrzymała od swoich fanów liczne wyrazy wsparcia i solidarności.  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News