Bierzesz urlop w sierpniu? Nie może pominąć jednej rzeczy, inaczej sporo stracisz

Bierzesz urlop w sierpniu? Nie może pominąć jednej rzeczy, inaczej sporo stracisz Źródło: Adam Birkett Unsplash.com

Najbardziej wyczekiwany przez wszystkich okres to właśnie urlop. W tym roku część osób powinna pamiętać o jednej ważnej rzeczy. Wszyscy chcący skorzystać z ogromnego udogodnienia przygotowanego przez rządzących powinni wiedzieć jakie kroki należy podjąć. Na szczęście sam proces pozwalający na skorzystanie z niego nie jest trudny.

Urlop w tym roku, za sprawą epidemii koronawirusa, wyglądać będzie zupełnie inaczej. Wszyscy mogący przełożyć go na późniejszy termin powinni skorzystać z takiej opcji, a w przypadku konieczności wyjechania w najbliższym czasie celem wycieczki nie powinny być tłumnie odwiedzane przez turystów miejsca. Osoby decydujące się na urlop w sierpniu powinny pamiętać o jednej, konkretnej rzeczy. Inaczej mogą sporo stracić.

Rodzice jadący na urlop z dziećmi muszą pamiętać o aktywacji bonu turystycznego

Urlop z dziećmi to rozrywka ekstremalna, a do tego coś co pociąga za sobą spore koszty. Wszyscy, którzy te czasy mają już za sobą dobrze wiedzą, jak drogie jest zabranie całej rodziny na urlop. Rządzący chcący nieco odciążyć polskie rodziny oraz przy okazji wspomóc przedsiębiorców zdecydowali się na wdrożenie w bonu turystycznego. Wszyscy planujący swój urlop w sierpniu, chcący skorzystać z tego udogodnienia powinni pamiętać, że to właśnie dzisiejszej nocy wchodzi on w życie i aby cieszyć się finansową pomocą państwa konieczne jest aktywowanie przysługującego świadczenia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jeśli tego nie zrobią, nie będą mogli opłacić bonem m.in. pobytu w hotelu

Jedziesz na urlop i chcesz opłacić pobyt dzieci bonem turystycznym? Nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę i nie zapomnij o jego aktywacji.pik Fakt wejścia w życie bonu turystycznego nie sprawi, że automatycznie pojawi się on na twoim koncie. Wszyscy liczący na takie rozwiązanie mogą sporo stracić i zapewne będą musieli zapłacić za atrakcje realną gotówką z własnej kieszeni. Od dzisiejsze nocy rodzice chcący skorzystać z bonu turystycznego mogą zalogować się na stronie ZUS i go aktywować. Dokładnie instrukcje znajdują się na stronie ZUS-u. Wiadomo jak wyglądać ma proces korzystania z przyznanego bonu.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Rząd podjął pilne działania. Właśnie podano do wiadomości

2. Rzecznik ministra zdrowia komentuje dzisiejszy raport. Nie ma dobrych informacji na weekend

3. Kobieta otworzyła drzwi nieznajomemu, który chciał wręczyć jej kwiaty. Chwilę później zaczął się prawdziwy horror

Otrzymasz kod, to właśnie dzięki niemu będziesz mógł płacić

Po rejestracji i aktywowaniu swojego kodu otrzymasz kod składający się z 16 cyfr. Rezerwując pobyt w miejscu współpracującym z państwem w ramach projektu należy zgłosić chęć opłacenia urlopu za pomocą bonu. Osoba przyjmująca rezerwację poprosi cię o podanie otrzymanego na pocztę elektroniczną kodu, a po aktywowaniu go przez obsługę na telefon otrzymasz jednorazowy kod potwierdzający chęć wykorzystania pieniędzy przypisanych do twojego bonu. Dopiero po podaniu tego kodu należność zostanie ściągnięta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Już wszystko jasne. Rzecznik rządu właśnie przekazał co z obostrzeniami
  2. Kamil Stoch przekazał informacje na temat zakończenia kariery. Skoczek nie pozostawił fanom złudzeń
  3. Emeryci dostaną nawet po 33 tys. złotych? Wszystko gotowe, projekt w Senacie
  4. Niepokojąca informacja dla seniorów. Są zagrożeni, mogą stracić wiele
  5. Zapadła decyzja ws. powrotu dzieci do szkół. Pada konkretny termin
  6. 90% gospodyń psuje mizerię przez 1 błąd. Wystarczy dodać sekretny składnik naszych babek, smak rozpieszcza podniebienie
  7. Parawany plażowe mogą zapobiegać zarażeniom. Włosi ustawią je ze specjalnego materiału
  8. Przepyszna cukinia w jajku i bułce tartej posmakuje inaczej, gdy dodasz 1 niesamowitą przyprawę. Po prostu lato na talerzu
  9. Europa znowu się zamyka. Kolejne kraje wprowadzają obostrzenia

Źródło: SuperExpress

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News