Takiej wpadki w programie „Milionerzy” stacji TVN jeszcze nie było! Hubert Urbański zamarł, gdy usłyszał z ust uczestnika coś całkowicie nieoczekiwanego. Widzowie także bez wątpienia nie spodziewali się tego, co nastąpiło.

Jakub Grzankowski z Poznania był jedną z osób, która otrzymała wyjątkową szansę na zawalczenie o milion złotych w popularnym telewizyjnym show. Niestety uczestnik poległ… już na drugim pytaniu.

„Milionerzy”: Kontrowersyjna wpadka

– Trzy z czterech nazw odnoszą się do tego samego oceanu. Która go nie dotyczy? – brzmiało zagadnienie, które wyraźnie przerosło uczestnika. Mężczyzna mógł wybrać między odpowiedziami: Spokojny, Pacyfik, Wielki i Atlantyk. Ostatecznie wytypował jednak nieprawidłowe rozwiązanie.

ZOBACZ TAKŻE: Emma Watson ma nowy tatuaż. Z kompromitującym błędem

Urbański w szoku

Kiedy Hubert Urbański oznajmił mu, że się pomylił, z ust uczestnika padło chyba najpopularniejsze polskie przekleństwo. „O ku*wa!” – wykrzyknął Grzankowski, czym wyraźnie zadziwił wszystkich zebranych.

ZOBACZ TAKŻE: Beata Tyszkiewicz zszokowana decyzją córki. „Omal nie straciła przytomności”

– Można i tak to ująć… Trzy z czterech, oprócz Atlantyku, odnoszą się do tego samego oceanu – Spokojnego – powiedział zagubiony nieco prowadzący, próbując wybrnąć z trudnej, nieoczekiwanej sytuacji.

ZOBACZ TAKŻE: Halinka Kiepska czeka na operację. Mówi o wielkim strachu

Czy oglądasz program "Milionerzy"?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Największe graficzne porażki gwiazd [ZDJĘCIA]

Największe kompromitacje polskich gwiazd [ZOBACZ!]

Zobacz również