Ten odcinek popularnego programu „Milionerzy”, który prowadzi Hubert Urbański, z pewnością przejdzie do historii. Pytanie, jakie przygotowano dla uczestniczki na poziomie 20 tys. złotych, rozśmieszyło samego prowadzącego.

Flagowy program TVN pojawił się ponownie na antenie w jesiennej ramówce. Nie brak w nim pytań o muzykę popularną, ale to pytanie naprawdę narobiło niemałego zamieszania. Nawet Urbański nie mógł wstrzymać się ze śmiechem, gdy je odczytał. To bowiem brzmiało „Kto napisał i wykonał piosenkę For Mr President From Warsaw With Love dla Donalda Trumpa?”.

Niemniej zabawne były możliwe odpowiedzi. Wśród wykonawców umieszczono Marcina Dańca, Macieja Maleńczuka, Andrzeja Rosiewicz i Muńka Staszczyka. Żeby odnaleźć się w tym pytaniu, trzeba było znać się nie tyle na muzyce, co na przebojach satyrycznych, które śmieszyły Polaków. Ta piosenka była natomiast hitem lipca, kiedy Polskę wizytował Donald Trump.

Magdalena Karwecka, której zadano pytanie, była w kropce, a siedzący naprzeciwko niej Urbański nie mógł powstrzymać rozbawienia. Widać było po nim wyraźnie, że nie spodziewał się takiego pytania.

W końcu uczestniczka zdecydowała się na koło ratunkowe – pytanie do publiczności. Dzięki temu zaznaczyła właściwą odpowiedź – Andrzeja Rosiewicza. To właśnie on stoi za napisaniem i wykonaniem piosenki satyrycznej, która była odtwarzana na początku lipca tysiące razy. Jak stwierdziła Karwecka, bez pomocy widowni zaznaczyłaby Maleńczuka.

źródło: youtube.com/tvn pl

źródło: interia.pl

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]

...

Zobacz również