Urbański nie dowierzał. Uczestnik "Milionerów" nie wiedział czym są środowiska...

Urbański nie dowierzał. Uczestnik "Milionerów" nie wiedział czym są środowiska...

Teleturniej "Milionerzy" w każdym odcinku sięga po pytania związane z polityką oraz kontrowersyjnymi kwestiami światopoglądowymi. Powoduje to, że program jest ciekawszy, a twórcy mogą liczyć na darmową reklamę w internecie. Tym razem sieć obiega przypadek uczestnika, który nie wiedział czym są środowiska LGBT.

Uczestnik programu otrzymał pytanie o utwór "Kolęda dla tęczowego Boga" autorstwa Grzegorza Turnaua oraz Magdy Umer. Urbański chciał się dowiedzieć dla kogo śpiewali artyści. Klasycznie do wyboru były cztery odpowiedzi.

A) środowiskach LGBT, B) rastafarianach, C) mieszkańcach p. Zbawiciela, D) uchodźcach.

Ku wielkiemu zaskoczeniu Huberta Urbańskiego, mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego nie wiedział czym są środowiska LGBT i musiał wykorzystać koło ratunkowe, czyli "pół na pół". Prowadzący program nie dowierzał, ale przystał na warunek uczestnika i rzucił monetą, by wybrać poprawną odpowiedź. Był to dobry wybór wskazana przez los odpowiedź zapewniła mu 40 000 złotych.

To dość zaskakujące, że w erze zaciekłej walki liberałów i konserwatystów o prawa osób LGBT mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego nie znał głównego przedmiotu sporu. A może właśnie dzięki temu, iż stroni od politycznych waśni jego życie jest weselsze?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News