Publiczny seks jest doskonałym sposobem na zdobycie, przynajmniej krótkotrwałej, sławy. Swojej szansy na zaistnienie spróbować postanowiły dwie młode kobiety, które takową czynność zdecydowały się wykonać w stolicy światowego mocarstwa. Teraz przez swoje zachowanie czeka je proces.

Stosunek płciowy na otwartym powietrzu nie jest niczym nowym, jednak robienie tego dla uwagi i rozpoznawalności już tak. Dwie młode Rosjanki i gwiazdy tamtejszego internetu, Trawka i Rybka, postanowiły spróbować swoich sił w nowym trendzie i poprosiły przypadkowego przechodnia, żeby zbliżył się z jedną z nich w centrum Moskwy nad brzegiem rzeki.

W czasie gdy jedna z dziewczyn doznawała rozkoszy z przypadkowym moskwianinem, druga nagrywała telefonem całe zajście. Wokół powstało małe zbiegowisko, ale nie powstrzymało to pary przed dalszym cieszeniem się sobą. Sprawą zajęła się już rosyjska policja, która aresztowała obie kobiety.

Trawka i Rybka spędziły tydzień w areszcie, a po jego opuszczeniu czeka je proces przed sądem. Nie wiadomo, jaka kara może im grozić. Nie wyraziły jednak skruchy i stwierdziły, że lubią seks w miejscach publicznych i nie jest on niczym złym.

źródło: planeta.fm

Czy to najseksowniejsze polskie bliźniaczki? Robią prawdziwą furorę w świecie fitnessu!

Zobacz również