Seks w miejscach publicznych jest coraz bardziej popularny. Trendy tego typu wyznaczano w poprzednich dekadach, ale dzisiaj wybuchają na nowo.  Kontynuatorkami stały się dwie nowe gwiazdy Internetu.

Młode rosjanki Trawka i Rybka zechciały się troszkę ostrzej zabawić, na moście w samym centrum Moskwy. Godzina piąta rano, w żaden sposób, im w tym nie przeszkadzała.

Według portalu thesun.ie obie panie poprosiły o pomoc stołecznego przechodnia. Jedna z nich zajęła się kręceniem filmu, druga zaczęła się zabawiać ze świeżo poznanych mężczyznom. Gapie widzący cała akcję zaczęli dopingować napaloną parę. Reżyserka zachęcała „gwiazdę  porno” do uniesienia nogi.

Przechodzień w tym momencie stwierdził, że to nie jest najlepszy pomysł. Rozkojarzony pytał, czy ma przestać. Jednak bohaterki nie były zainteresowane wcześniejszym zakończeniem zabawy.

Policja zainteresowała się seksem w wielkim mieście

Rosyjscy funkcjonariusze prawa postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Po interwencji na moście dziewczyny zabrano na tydzień do aresztu. Ich sława w mediach społecznościowych jest ciągle duża. Zarówno Rybka jak i Trawka komentują wszem i wobec swoją historię. Jednak niedługo czeka je proces.

Tłumaczenie bohaterek było bardzo interesujące. Stwierdziły, że uczestniczyły w kursie Alexa Lesleya- seksualnego guru. Miał je inspirować do działania. Co ciekawe internauci wyłapali guru na filmie nagranym przez dziewczyny jako jednego z gapiów. Rybka i Trawka uważają, że nie ma nic złego w seksie publicznym. Obie są zwolenniczkami takich zabaw. Policja rosyjska w żaden sposób nie komentuje seksualnego incydentu.

Internet zalewa fala coraz to nowszych filmów z seksem publicznym. Najpierw w lutym w popularnej sieci pizzerii Domino’s kamery pokazywały seks pary przy ladzie, która umilała sobie czas przy czekaniu na zamówienie. Z kolei we wrześniu pewna para z z Southend-on-Sea (Essex) uprawiała seks na cmentarzu.

Mężczyzna z nagrania do tej pory się nie ujawnił. Miał z pewnością internetowe wejście smoka. Czy „posunie się” do jakichś dalszych akcji, czas pokaże.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=18&v=ebZFwCRMoNo&has_verified=1

Selfie od tyłu? Oto najseksowniejsze belfie gwiazd [ZOBACZ!]

16 najsławniejszych kobiet, które rozebrały się dla "Playboya"

Źródło: planeta.fm

...

Zobacz również