Smutne. Partner upokorzył ciężarną gwiazdę TVN

Smutne. Partner upokorzył ciężarną gwiazdę TVN

Takie historie zawsze łapią człowieka za serce. Kobiety w ciąży i młode matki są w naszym społeczeństwie osobami, które zasługują na szczególne, delikatne traktowanie. Ta gwiazd TVN nie mogła w tamtym okresie swojego życia liczyć na taryfę ulgową. Upokorzył ją jej własny partner. 

Teraz jest jedną z największych gwiazd TVN. Co więcej, jej osobowość kojarzy się wszystkim z kobietą silną i mocną, która nie da sobie zrobić krzywdy. Nie zawsze Tatiana Mindewicz-Puacz, mentorka w Projekt Lady, była taką asertywną kobietą.

Kiedy była młoda, zaznała od swojego partnera wielu upokorzeń. M.in. kiedy była w ciąży ze swoim synem, jej życie nie wyglądało kolorowo. Co więcej, mentorka w Projekcie Lady odpowiedzialna za rozwój osobisty dziewcząt została z dzieckiem sama, gdy miało zaledwie 11 miesięcy.

Gwiazda TVN o trudnych momentach swojego życia

- Byłam mamą Bartka. Zostałam z nim sama, kiedy miał 11 miesięcy. Trudne, ale i piękne doświadczenie. Bardzo chciałam urodzić syna. Jednak nie miałam pojęcia, czym jest macierzyństwo. Miało być jak w bajce. Byłam niedojrzała i naiwna. Nie zastanawiałam się, że słowo „kocham” w sytuacji, kiedy na świat ma przyjść dziecko, powinno wiązać się także z odpowiedzialnością. Życie zweryfikowało moje poglądy. Dzisiaj jestem dumna z tego, że udało się mi przetrwać, choć popełniłam miliony błędów. Nie zdawałam sobie do końca sprawy z tego, jakim dzieckiem sama jestem - opowiada Tatiana. Co więcej, nie ukrywa, że w tamtym czasie daleko jej było do damy, jaką jest teraz. Sama twierdzi, że bardziej nadawała się na uczestniczkę Projektu Lady niż na osobę, która uczy dziewczęta jak radzić sobie z życiem. "Myślę, że można mnie było wtedy spokojnie zamknąć w „Projekcie Lady” i rozpłakałabym się na pierwszych warsztatach Tatiany" - żartuje teraz sama o sobie gwiazda. projekt lady screen youtube.com/tvnpl instagram/ Projekt lady tvnZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandal w TVP! Gwiazdor z hukiem wylatuje na bruk
  2. Fani zrozpaczeni. Nie zobaczymy już Katarzyny Dowbor w telewizji
  3. Portal opisał intymne relacje Igi Lis z chłopakiem?! Tomasz wpadł w szał
  4. Hanna Lis tęskni za przeszłością. Nie tak miało wyglądać jej życie
  5. W ostatniej chwili uratowali kilkadziesiąt psów! Tragiczna akcja w Polsce
Źródło: jastrzabpost.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News