UPADEK! Największa w historii kompromitacja polskiego sportowca przed kamerą

UPADEK! Największa w historii kompromitacja polskiego sportowca przed kamerą Źródło: fot. WP Wiadomości

To, w jaki sposób zachowywał się przed kamerą to totalna kompromitacja! Zaczepiał przypadkowe osoby, obrażał rywali, był agresywny... Oto, jacy ludzie reprezentują Polskę poza granicami kraju. 

To chyba największa kompromitacja w historii polskiego sportu. Jego kultura osobista, a właściwie jej brak, zwrócił szczególną uwagę internautów. Niestety, jego zachowania nie można uznać za choć odrobinę zabawne. To brak szacunku, ogłady i zwyczajne chamstwo. Artur Binkowski pokazał na co go stać.

Bokser nie na żarty

W zamieszczonym przez WP filmiku wyraźnie słychać, jakich sformułowań w stosunku do innych ludzi używał Artur Binkowski. Co to o nim świadczy? Raczej nic pozytywnego na podstawie tego filmu nie możemy o nim powiedzieć. Binkowski miał opowiedzieć o zbliżającej się walce z Najmanem, jaką już niedługo podejmie. A tymczasem obrażał, zaczepiał i zachowywał się agresywnie w stosunku do każdego, kto oprócz dziennikarzy pojawił się w zasięgu jego wzroku. Dlaczego? "Bo go rozpraszali". ZOBACZ TAKŻE: Internet szaleje po wpisie Pudziana! Sportowiec zyskał duży szacunek Prawdziwy popis dał Binkowski, kiedy chamsko zaczepiał człowieka, który wykonywał swoje służbowe obowiązki. Bokser stwierdził, że "jego robota może poczekać, ch** go to obchodzi" a potem już nie zmienił tematu i cały czas podkreślał, że Polak Polaka powinien zrozumieć i tylko dlatego, że "jest taki zaje**sty" nic nie zrobi pracującemu człowiekowi.

Monolog bez sensu

Bokser prowadził ponad 20-minutowy monolog, który w zasadzie nie miał sensu. Zmieniał tematy i gubił wątki tak szybko, że słuchając jego wypowiedzi nawet któryś raz z kolei, po prostu nie da się go zrozumieć. Taki występ to totalna kompromitacja polskiego boksera! Jak napisał jeden z internautów, "nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać". Zobaczcie sami, jak zachowywał się sportowiec! ZOBACZ TAKŻE: Popularna sportsmenka zrzuciła wszystkie ciuchy. Fanom opadły szczęki
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News