Ostatnie doniesienia medialne dotyczące życia Hanny Lis po odejściu z Telewizji Polskiej są co najmniej bardzo niepokojące. W jej życiu dzieją się naprawdę przerażające rzeczy. 

W 2016 roku Jacek Kurski, prezes TVP, były poseł PiS, rozpoczął tzw.”czystki kadrowe” w Telewizji Polskiej. Z pracy odeszło wówczas wielu dziennikarzy. Część z nich oskarżała Kurskiego o motywowanie swojej decyzji poglądami politycznymi.

„Dobra zmiana” w TVP

Jedną z ofiar „czystek” została Hanna Lis. Współpracę z TVP rozpoczęła na początku lat 90. i prowadziła „Teleexpres” przez 8 lat. W TV4 pracowała tylko przez rok, potem została gwiazdą głównego wydania „Wydarzeń” w Polsacie. Z telewizji spod znaku słońca Lis odeszła w akcie solidarności z mężem, który został zwolniony. Wróciła do TVP, potem współpracowała jeszcze z TVP2 i prowadziła Panoramę, aż ostatecznie 13.01.2016 ostatni raz wystąpiła na wizji. Od tamtej pory Hanna Lis nie może znaleźć sobie stałego miejsca.

Rusin nie chce Lisowej w TVN

Od tamtej pory mogliśmy ją zobaczyć w dwóch produkcjach TVN-u. Wystąpiła w zaledwie kilku odcinkach programu kulinarnego emitowanego na łamach TVN Style „Bez planu”. Niestety show rozstało zdjęte z ramówki stacji ze względu na niską oglądalność. Dziennikarka wzięła również udział w reality show „Azja Express”. Wydawałoby się, że zaangażowanie w TVN-owskie produkcje zapewni Lisowej ciepłą posadkę, ale nic z tych rzeczy. Być może jest to powiązane z silną pozycją w stacji Kingi Rusin – byłej żony jej męża, niegdyś jej najlepszej przyjaciółki. Hanna była nawet świadkiem na ślubie Tomasza Lisa i Kingi.

Prywatne problemy

Prezenterka pracowała później nad odświeżeniem sekcji lifestyle’owej w portalu naTemat.pl, ale skończyło się jedynie na słomianym zapale. Hanna tłumaczyła, że chce się zająć innymi planami zawodowymi. Nadal jednak nie może znaleźć dla siebie miejsca.

– To naprawdę fajna babka, inteligentna i atrakcyjna, ale jakby nie mogła się odnaleźć w dzisiejszych realiach i wciąż szukała tego, co ją pochłonie – powołuje się na swoje źródło „Party”.

W mediach pojawiają się informacje o problemach prywatnych Lis. Nie tak dawno temu zmarł jej ukochany ojciec. Co więcej, mama dziennikarki zapadła na ciężką chorobę. Lis poświęca dużo czasu na opiekę nad nią. Jeżeli dać wiarę pojawiającym się w mediach donosom – prezenterka ma również przeżywać problemy w małżeństwie. Wszystkie te zdarzenia sprawiają, że wrogie Lis osoby ogłaszają jej upadek.

Dowiedz się więcej:

Hanna Lis ignoruje wyzwiska. Ale za to jedno pozwie każdego internautę

źródło: http://jastrzabpost.pl

Gwiazdy, które przeżyły rodzinną tragedię [ZOBACZ!]


Kiedyś wzdychały do nich miliony Polaków... Jak wyglądają dziś?

...

Zobacz również