Do dramatu doszło w Kostrzynie nad Odrą w województwie lubuskim. Kobieta umówiła się z świeżo poznanym na portalu randkowym mężczyzną. Niewierna żona nie spodziewała się, że czeka ją prawdziwy dramat, a uratuje ją mąż. 

Gabriel S. – sprawca przestępstwa przykuł swoją ofiarę do kaloryfera i wielokrotnie zgwałcił wszystko rejestrując kamerą. Groził kobiecie także śmiercią. Wszystko wydarzyło się w ubiegły piątek.

Uprowadzonej udało się wydostać wykorzystując nieuwagę gwałciciela zadzwoniwszy do małżonka. Poinformowała go o wszystkim, ten błyskawicznie przekazał to co wie policji. Funkcjonariusze przystąpili do poszukiwań. Namierzyli telefon kobiety. Około 2 nad ranem do akcji przystąpili antyterroryści.

Gabriel S. usłyszał łącznie siedem zarzutów. Są one związane między innymi z utrwalaniem wizerunku osoby podczas czynności seksualnych czy z groźbą pozbawienia życia. Najpoważniejszy zarzut dotyczy przestępstwa gwałcenia, za co mężczyźnie może grozić do 12 lat pozbawienia wolności – powiedział Roman Witkowski, rzecznik z Prokuratury Okręgowej w Gorzowie.

Mężczyzna przyznał się do sześciu z siedmiu stawianych mu zarzutów.

źródło: wykop.pl

...

Zobacz również