Ultimatum Stonogi dla mediów. Albo spełnią żądania, albo rozpęta piekło

Ultimatum Stonogi dla mediów. Albo spełnią żądania, albo rozpęta piekło Źródło:

Zbigniew Stonoga zażądał od mediów zaproszenia go do największych stacji telewizyjnych. Biznesmen zajmujący się pomocą charytatywną chce, by media pozwoliły mu przedstawić swoją sytuację. 

Stonoga przekonuje, że media celowo przedstawiają go jako postać niewiarygodną. Według niego, boją się uwiarygodnienia jego postaci, ponieważ mógłby "ucierpieć ktoś od kogo doją kasę".

- Niedopuszczalne jest dla dziennikarza nawet tak gównianego dziennikarstwa jak to polskie w którym wystawiacie dupska zawsze w tą stronę gdzie Was może zaskoczyć obóz rządzący by opluwać Człowieka zza kamer i bez możliwości dania mu szansy na równie publiczną obronę - komentuje Stonoga.

Biznesmen grozi, że jeśli jego żądania nie zostaną spełnione, to rozpęta prawdziwe piekło.

- Czekam na zaproszenia do wszystkich wiodących akcji 7 dni, a gdy mnie nie zaprosicie i nie przedstawicie dowodów mego kłamstwa zacznę Was z kamerami odwiedzać w waszych domach, rozdawać na FB wasze prywatne telefony prosząc ludzi by do Was dzwonili i pytali o te dowody, spowoduję sytuację, że i Wasze dzieci zapytają tato a dlaczego oni mówią, że ty kłamiesz. Większość z Was jest ćpunami, zmieniającymi partnerów czy partnerki częściej niż my zwykli ludzie zmieniamy skarpetki. Jeżeli nie przedstawicie mi dowodów opluwania mnie w radiach, telewizjach czy gazetach rozpętam w Polsce najlepszy SHOW w historii.

- Sto osiemnaście procesów karnych, sto osiemnaście uniewinnień, zamordowanie matki, odebranie możliwości utworzenia rodziny jaką chciałem mieć, sponiewieranie w mediach, 15 lat w sądach, około 6.000.000 zł na prawników, 1277 dni w nielegalnym więzieniu, ponad 200 dni w samochodzie transportowym typu STAR. Kilkadziesiąt spraw karnych i 16 skazań za znieważenia instytucji/funkcjonariuszy państwowych i jedno platformowe za lexusa, co to był 5 letnim wyrokiem uniewinniającym. Poczytajcie: Macie kilka wyjść z tej sytuacji: 1.Zamknąć mnie 2.Zabić mnie 

a l b o

Ładnie kurwa przeprosić, powiedzieć społeczeństwu kto, dlaczego i kiedy produkował wyimaginowane postępowania karne, dlaczego Sąd Najwyższy w sprawie IIKK 86/06 zapomniał przez 4 miesiące wystawić nakazów zwolnienia, kto personalnie stoi za nielegalną zamianą uniewinnienia na winę bez postępowania dowodowego w rozprawie odwoławczej, umorzyć wszystkie stalinowskie sprawy i zatrzeć skazania za to, że poprzez ubliżanie różnym sędziom eliminowałem ustawione składy orzekające i za to żeście mnie skazywali ale pamiętajcie, że każdorazowo z Wami wygrywałem jak nikt nigdy w Polsce. Wyniszczam Was waszymi metodami (nauczyliście mnie ich rujnując moje życie).

 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News