Wielkie zwycięstwo Uli Chincz! Sromotna klęska Big Brothera

Wielkie zwycięstwo Uli Chincz! Sromotna klęska Big Brothera Źródło: Screen/youtube/Plejada

Ula Chincz podjęła zaskakującą decyzję, której nikt się po niej nie spodziewał. Ostatecznie jednak została ona przekuta w gigantyczne zwycięstwo gwiazdy i sprawiła, że oglądany przez miliony "Big Brother" poniósł kolejną, sromotną klęskę.

Ula Chincz pierwsze kroki w swojej karierze telewizyjnej stawiała u boku Tomasza Kammela, wraz z którym prowadziła magazyn śniadaniowy TVP - "Pytanie na śniadanie". Z czasem jednak stwierdziła, że Telewizja Polska nie jest dla niej i zdecydowała się na przeniesienie do stacji TVN. Tam związała się z kolejnym programem porannym, DDTVN. Wykazywała się w nim zarówno jako reporterka, jak i współprowadząca. 

Ostatnio głośno było o niej jednak z zupełnie innego powodu. Zgodnie z doniesieniami mediów miała poprowadzić nocne pasmo formatu "Big Brother", zapowiadanego jako największy hit TVN7. Ostatecznie jednak miliony widzów zostało rozczarowanych, a teraz pojawiły się całkiem nowe informacje, zgodnie z którymi Ula Chincz podjęła zaskakującą decyzję będącą jej prawdziwym zwycięstwem. Najsłynniejsze reality-show odniosło przez nią kolejną sromotną klęskę. 

Wielkie zwycięstwo Urszuli Chincz

"Big Brother" był jednym z najgłośniej zapowiadanych programów w polskiej telewizji. Oczekiwania były niezwykle wygórowane, a on ostatecznie niestety nie dał rady im sprostać. Widzowie i internauci żalą się, że format ich zawiódł, jest nudny i nie umywa się do poprzednich edycji, które wciąż uważane są za kultowe. 

W ciągu dnia oglądać możemy kilka pasm transmitowanych z Domu Wielkiego Brata, a każde z nich pod swoimi skrzydłami ma inny prowadzący. Gospodynią główną jest Agnieszka Woźniak-Starak, a pasmo nocne prowadzić miała Ula Chincz. Prezenterka jednak pojęła decyzję o zrezygnowaniu z tej posady, co jest jej wielkim zwycięstwem. Nie będzie kojarzona z gigantycznym niewypałem, jakim okazała się nowa edycja programu "Big Brother". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dlaczego Ula Chincz nie poprowadzi programu "Big Brother"? 

Jej miejsce w wieczornym paśmie zajmie Filip Chajzer, który od dawna robi wszystko, byle być zauważalnym w mediach. Jak podaje "Fakt", Ula Chincz nie doszła do porozumienia ze stacją w kwestii oferowanego kontraktu, przez co współpraca została zerwana. 

To kolejny zdecydowany cios, który otrzymał "Big Brother". Rezygnacja wziętej i popularnej celebrytki z prowadzenia go sugeruje, że nie tylko zdaniem widzów format jest prawdziwą porażką i rozczarowaniem. Z każdym odcinkiem w mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej głosów, że liczne reklamy i zapowiedzi premiery były przesadzone, podczas gdy emitowane treści nie mają nic do zaoferowania.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Elżbieta Zapendowska z partnerem! Jest od niej 20 LAT MŁODSZY! „Nie trzymam go na siłę”
  2. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  3. Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Musicie zobaczyć, jak wygląda
  4. Aktor M jak Miłość przeszedł życiową rewolucję. "Trochę się tego bałem"
  5. Bohater M jak miłość umiera na nowotwór. Niewyobrażalny dramat

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News