Ula Chincz została zapytana o ciążę. Odpowiedziała dramatycznym nagraniem

Ula Chincz została zapytana o ciążę. Odpowiedziała dramatycznym nagraniem Źródło: youtube/ula_pedantula/

Ula Chincz cieszy się sporą popularnością, dlatego nic dziwnego, że fani nieustannie dociekają wielu szczegółów na temat jej życia osobistego. Od jakiegoś czasu pytania poruszają tylko jedną kwestię, a dziennikarka wreszcie postanowiła na nie odpowiedzieć.

Ula Chincz już od kilku miesięcy jest zasypywana pytaniami o to, czy spodziewa się dziecka. Celebrytka przez dłuższy czas milczała, chcąc tym samym wyraźnie pokazać, że nie ma ochoty odpowiadać na tak prywatne pytanie. Mimo to komentarze nie ustawały, dlatego zdecydowała się w końcu na nie odpowiedzieć. Zrobiła to jednak w bardzo nietypowy sposób. 

Ula Chincz o ciąży. Opublikowała dramatyczny filmik 

Dziennikarka jest obecnie mamą 10-letniego Ryszarda, a fani celebrytki już od jakiegoś czasu dopytują, czy Ula chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko. Nie brakuje również komentarzy, w których internauci jasno stwierdzają, że ich ulubienica jest już w ciąży, ale utrzymuje to w tajemnicy. Za pomocą swojego kanału na YouTube, Chincz postanowiła dosadnie odpowiedzieć na wszelkie pytania i niepotwierdzone domysły. Zdecydowała się również pouczyć internautów, że pytanie o ciążę nie do końca jest na miejscu. 

- Sześć różnych odpowiedzi na pytanie o ciążę. I zupełnie nie jest istotne, która z nich jest prawdziwa w moim przypadku, bo film powstał po to, by dwa razy zastanowić się przed zadaniem takiego pytania komukolwiek. W życiu różnie bywa - pomyśl zanim zapytasz - napisała w opisie.  

W niespełna dwuminutowym filmiku odpowiedziała na wszystkie pytania, które od kilku miesięcy pojawiały się pod jej filmikami. Ze łzami w oczach wyznała, że od dawna starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Na komentarz sprzed 10 miesięcy wyznała, iż w chwili nagrywania tamtego filmiku była w ciąży, jednak poroniła.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Celebrytka szczerze o dziecku 

W dalszej części, wyznania Uli były coraz bardziej wstrząsające. Z bólem wyznała, że nie chce mieć kolejnego dziecka, bowiem zwyczajnie nie może go mieć. Słysząc coś takiego aż trudno powstrzymać łzy.  

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma

2.  Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

- Nie, nie jestem w ciąży i nie spodziewam się córeczki (...) niestety, nie mogą mieć więcej dzieci - wyznaje. 

Na sam koniec przyznała, że choć komentarze z pewnością nie miały na celu jej urazić, bardzo ją zabolały oraz stwierdziła, że takie pytania powinniśmy zadawać tylko najbliższym osobom.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaprosił ubogiego do baru. Na miejsce przyjechała policja
  2. Niestety, nie żyje dziadek. Uratował wnuczkę z płonącego domu, poniósł bohaterską śmierć
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

Źródło: youtube 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu